ارائه خدمات کفسابی در غرب تهران

خدمات کفسابی در غرب تهران

خدمات کفسابی و سنگسابی به صورت تضمینی با قیمت فوق العاده توسط تیم مجرب برداران اجاقی انجام می شود. از مزایای خدمات کفسابی برداران اجاقی در غرب تهران به تحویل موقع کار به کارفرما می توان اشاره کرد.

کف سابی در غرب تهران

مزایای خدمات کفسابی و سنگسابی برادان اجاقی

کفسابی و سنگسابی بوسیله ساب های ایتالیایی، آلمانی و ژاپنی

تیم کارشناسان متخصص آموزش دیده

بیش از بیست سال سابقه درخشان در زمینه سنگسابی و کفسابی

انجام نظافت کامل کف بعد از سنگسابی و کفسابی

حضور به موقع و ارائه خدمات کف سابی و سنگ سابی در غرب تهران

سنگسابی در غرب تهران

مناطق موجود در غرب تهران 

از مناطق شاخص غرب تهران و مناطق تحت پوشش کفسابی برداران اجاقی می توانیم به مناطق زیر اشاره داشته باشیم:

پونک، جنت‌آباد، گیشا، تهرانسر، طرشت، صادقیه، شهران، چیتگر، فردوس، شهر زیبا، آزادی، ستارخان، شهرک آپادانا، حصارک، کن، شهرک اکباتان، جیحون، دامپزشکی، ستارخان، باغ فیض، سردار جنگل، اشرفی اصفهانی، استاد معین، مرزداران، بلوار جانبازان، بزرگراه اشرفی اصفهانی، بلوار میرزابابایی و….

مناطق بسیاری در غرب تهران وجود دارند که بسیار شاخص هستند، اما به دلیل بالا بودن تعداد آن ها سعی کردیم تا به برخی از آن ها اشاره کنیم. شما می توانید جهت آشنایی با سایر مناطق تحت پوشش غرب تهران جهت انجام خدمات کفسابی و سنگسابی به بخش منطقه ها در منوی سایت مراجعه نمایید و با انتخاب منطقه غرب اسامی خیابان ها، محله ها و سایر مناطق موجود در غرب تهران را مشاهده کنید. کفسابی برادران اجاقی سعی می کند تا به تمامی نقاط مختلف به خصوص غرب تهران خدمات کفسابی خود را ارائه نماید.

قیمت کفسابی در غرب تهران

قیمت خدمات کفسابی در غرب تهران به صورت متری محاسبه می شود و عوامل مختلفی در تعیین قیمت کفسابی نقش دارند. معمولا کفسابی در متراژ پایین تر از 50 متر به صورت متری محاسبه نمی شود و کفساب یک قیمت متناسب با جنس و چگونگی ساب زنی به کار فرما خود می دهد.

ساب زنی در غرب تهران

عوامل تعیین کننده قیمت کفسابی در غرب تهران

1) جنس سنگ : جنس سنگ تعیین کننده تعداد دفعات ساب زنی می باشد. به عنوان مثال سنگ گرانیت سختی بسیار بالایی دارد و باید حداقل 12تا13 مرحله ساب خورده شود تا لایه برداری از سنگ صورت گیرد ولی سنگی مانند مرمر5 تا 6 مرحله کافی است تا لایه برداری کاملا صورت گیرد و یک لایه جدیدی از سنگ ظاهر شود.

2) چگونگی انجام کفسابی : متاسفانه امروزه بعضی از افراد سود جو خدمات کفسابی را به صورت اصولی انجام نمی دهند و مهترین ابزار این افراد برای فریب کار فرما خود انجام کار ها با قیمت پایین می باشد و تعداد مراحل ساب زنی این افراد 2 الی 3 مرحله می باشد و برای براقی سنگ از موادی همچون اسید استفاده می کنند. بعد از اتمام کار ممکن است که سنگبراق و درخشان شود ولی این براقی موقتی بوده و بعد از گذشت کوتاه ترین زمان سنگ باز به حالت اولیه خود بر میگردد.

3) نانوساب : امروزه برای ضد آب و ضد جرم کردن سنگ از موادی همچون نانوساب استفاده می شود بهترین زمان استفاده از این مواد هنگام کفسابی ایتالیایی می باشد منظور از ضد آب شدن سنگ این است که زمانی که موادی همچون نوشابه و یا آبلیمو بر روی سنگ ریخته می شود این مواد دیگر به داخل سنگ نفوذ نمی کنند و هیچ گونه لکه ای از خود بر روی سنگ به جای نمی گذارند. البته که کاربرد سنگسابی بسیار مهم است و به وضوح دیده می شود و می توان گفت که این موجب می گردد تا سطح های مختلف ساب زده شود و برای کفسابی راه پله باید در نظر داشت که می توان از خدمات ساب زنی دستی و یا با استفاده از دستگاه های بزرگ این خدمات را انجام داد.

با توجه به این نکته که خدمات نماشویی ساختمان هم در مجموعه برداران اجاقی انجام می گیرد.

کفسابی در غرب تهران

4 replies on “ارائه خدمات کفسابی در غرب تهران”

 • خاوری
  آگوست 2, 2023 at 2:53 ب.ظ

  سلام وقتتون بخیر
  خسته نباشید اقای اجاقی خیلی ممنونم بابت خدمات ویژه ای که دارین مرررسی.
  خاوری

 • ثمینی
  آگوست 2, 2023 at 5:41 ب.ظ

  سلام وقت بخیر تشکر فراوان از شما برادران اجاقی

 • مجد
  فوریه 27, 2024 at 5:09 ب.ظ

  سلام برای کفسابی ساختمان شما از چه نوع دستگاه هایی استفاده می کنید

  • می 5, 2024 at 1:23 ب.ظ

   سلام جناب مجد
   دستگاه های سه فاز ایتالیایی و آمریکایی

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با استادکار کفسابی