کفسابی چیست و به چه دلیل خدمات کفسابی صورت میگیرد

کفسابی و سنگسابی به معنای سابیدن سنگ، برداشتن لایه ای از سنگ به منظور براق نمودن، آینه ای کردن و از بین بردن ایرادات سنگ کف ساختمان می باشد. در عملیات کفسابی از دستگاه های مخصوص در این زمینه استفاده می شود که به وسیله آن 1 الی 4 میلی متر لایه برداری سنگ صورت می گیرد تا جرم ها و آلودگی های موجود بر روی سنگ کف از بین بروند و علاوه بر درخشان شدن سنگ، سطح آن نیز کاملا صاف و هم تراز شود . کفسابی برادران اجاقی

کف سابی چیست و کاربرد آن

به چه دلیل خدمات کفسابی صورت می گیرد؟

۱: صاف و یکدست نبودن سطح کف ساختمان

یکی از اصلی ترین زمان های نیاز به عملیات کفسابی ساختمان هنگامی است که سطح کف ساختمان از حالت تراز خارج شده و دچار پستی بلندی شود. این مشکل می تواند به دلیل عدم توجه کافی در ساخت و ساز ساختمان های نوساز و یا نشست خفیف ساختمان ایجاد شود که باعث عدم سهولت در هنگام رفت و آمد ساکنین و جابجایی وسایل می شود. سنگسابی برادران اجاقی

سنگسابی و کف سابی

۲: از بین نرفتن جرم ها و مصالح ساختمانی تثبیت شده بر روی سنگ کف ساختمان

در مواقعی پس از نصب موزاییک، سنگ و یا … سیمان، ملات، چسب و یا هر نوع مواد خارجی دیگر بر روی سطح کف ریخته می شود که با روش های ساده و معمولی قابل پاکسازی نمی باشند، در این هنگام عملیات کفسابی بهترین راه حل برای از بین بردن این مواد از روی کف ساختمان می باشد.

3:شکستگی قسمتی از سنگ و یا آسیب دیدن کف ساختمان که در چنین مواقعی سنگسابی انواع سنگ های ساختمانی در تهران توصیه می گردد.

این مشکل معمولا به دلیل سقوط اجسام سنگین بر روی سطح سنگ ایجاد می شود که باعث شکستگی و یا اسیب دیدن مصالح به کار رفته در کف ساختمان شده و حالت زشتی را برای محیط ایجاد می کند.

مزایای کفسابی چیست؟

با انجام خدمات سنگسابی همه پستی و بلندی های کف ساختمان کاملا برطرف خواهد شد و سطح سنگ ها صیقلی و همتراز می شود .

سنگسابی باعث شفاف و براق شدن سطح سنگ می شود که درنتیجه زیبایی خاصی را به همراه خواهد داشت .

پس از انجام کفسابی تمامی جرم ها و خطوط و شکاف موجود بر روی سنگ کف کاملا از بین رفته و مانند روز اول حالت درخشانی خود را به دست می آورند .

سنگسابی باعث افزایش دوام و عمر مفید سنگ می شود. چرا که با پوشاندن درزهای لای سنگ ها به وسیله بتونه از نفوذ آب و آلودگی به داخل آن جلوگیری شده و باعث مقاوم شدن سنگ می شود .

خدمات نماشویی :

دلایل بسیاری وجود دارد که خدمات نماشویی باید بر روی ساختمان انجام شود مهمترین و اصلی ترین دلیل آن حفظ نما از آلودگی ها و آسیب های نما می باشد، زمانی که دوده و غبار بر روی سطح نما قرار می گیرد ظاهری سیاه و کثیف را به نمای ساختمان شما می بخشد و برای هیچ فردی خوشایند نمی باشد که ظاهر ساختمان و نمای بیرونی آن جلوه زیبایی نداشته باشد.

نماشویی نمای شیشه ای

یکی از دلایلی که نمای ساختمان ها را به مرور آلوده می کند و از بین می برد، باران های اسیدی  می باشد.

باران اسیدی می تواند سطح نمای هر ساختمانی را دچار آسیب نماید و موجب خسارت بسیاری به نمای ساختمان شود.

برای ایمن سازی نمای ساختمان ها از مواد نانو و پولیش استفاده می شود البته که اگر بخواهید نمای ساختمانی شما ایمن گردد می توانید از پیچ و رولپلاک نما استفاده کنید که در چنین مواقعی با استفاده راپل همکارانمان این خدمات را انجام خواهند داد.

برآورد هزینه

عوامل بسیار زیادی مانند جنس سنگ کف ساختمان، تعداد طبقات، متراژ کف ساختمان و مدت زمان انجام آن در هزینه انجام خدمات کفسابی موثر می باشند .

ساب زنی  و سنگ سابی

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس با استادکار کفسابی