اسید شویی نما

اسید شویی نما

اسید شویی نما که یکی از روش هایی است که خدمات نماشویی ساختمان انجام می گیرد باعث می شود که نمای ساختمانی لکه ها و جرم ها و کثیفی هایی که دارد با استفاده از اسید شویی نما از بین می رود. با اسید شویی نما سبب می شود که نمای ساختمانی به حالت اولیه تمیز و زمان نصب بر می گردد که هیچ گونه لکه و کثیفی بر روی نمای ساختمانی نبود.

شستشوی نمای ساختمان

شستشوی نمای ساختمان به روش مدرن با استفاده از راپل صورت می گیرد و همکاران ما کار نماشویی را با استفاده از راپل انجام می شود. همکاران ما کار نماشویی را با راپل انجام می دهند و زمانی که نمای ساختمانی دارای کثیفی و چرک و لکه داشته باشد باعث می شود که نمای ساختمانی پس از نماشویی بسیار تمیز گردد.

با نماشویی ساختمان که سبب می شود نمای ساختمانی تمیز و بدور از کثیفی و چرک باشد زمانی که این اتفاق می افتد سبب می شود که نمای ساختمانی بسیار تمیز گردد و اگر از نمای ساختمان خود قبل از شستشو عکس داشته باشید می توانید دریابید که پس از شستشوی نمای ساختمان چقدر تمیز گردیده و تفاوت ها بسیار خواهد بود.

نماشویی با اسید

اگر نمای ساختمانی شما دارای چرک مردگی هایی باشد که مدت ها شستشوی انجام نشده است و سبب شود که نیاز به نماشویی داشته باشید باید مطلع گردید که نمی توان نمای ساختمانی را با استفاده از آب خالی شستشوی کرد و همین موجب می شود که نمای ساختمانی نیاز به شستشوی با مواد دیگری داشته باشد که این مواد می توان اسید باشد که با توجه به میزان چرک مردگی و همچنین با توجه به تخصص همکاران ما در امر نماشویی میزان PH اسیدی که باید کار نماشویی را انجام دهند در نظر می گیرند که کار نماشویی به بهترین شکل ممکن انجام گیرد.

اسید شویی کف

همانطور که می دانید سنگ هایی که در سطح کف ساختمان ها و مکان های عمومی و همچنین مکان های شلوغ و پر رفت و آمد قرار می گیرد و هزینه های زیادی برای این نوع سنگ ها انجام می شود و با توجه به رفت و آمد هایی که صورت می گیرد و همچنین با توجه به این که سطح سنگ ها ممکن است لکه ها ، چربی هایی را به خود بگیرد که نتوان با استفاده از شستشوی سنگ ها این لکه ها را از بین برد و با توجه به ماهیت شستشوی کف ساختمان ها و مجتمع ها با اسید باعث می شود که دیگر این نوع لکه ها بر روی سطح سنگ ها وجود نداشته باشد.

اسید شویی کف ساختمان

با توجه به این موضوع که سنگ هایی که بر روی سطح ساختمان ها است و همچنین برخی از این نوع سنگ ها با اسید ها واکنش نشان می دهند باید در نظر داشت که خدمات اسید شویی کف ساختمان ها را به افراد متخصص بسپارید و همچنین در نظر داشته باشبد که افراد مجموعه حتما به صورت کاملا حرفه ای کار سطح سنگ شما را انجام دهند و در نظر داشته باشید که خدمات اسید شویی سطح کف باید حتما لکه ها و مواد های اضافی را از بین ببرد.

با توجه به این مورد که سنگ های سطح های مختلف دارای جنس و نوع های مختلفی دارند می توان خاطر نشان کرد که حتما کار اسید شویی کف ساختمان باید زیر نظر متخصص انجام گیرد و چون دارای ترتیب و روش های مختلفی دارد که از فرچه های مختلفی با توجه به نوع لکه و جرم هایی که دارد استفاده می شود و فرچه ها از سه نوع فرچه سیمی نرم ، فرچه پلاستیکی و فرچه بکسری دارند که می توان در شستشوی لکه ها استفاده کرد و کار شستشوی را انجام داد.

انجام خدمات در مجموعه برادران اجاقی به بهترین و به روز ترین روش ها انجام می گیرد. و البته که خدمات ما مختص به نماشویی و شستشوی نما نیست باید گفت که این خدمات کمک می کند تا سطح نما بسیار تمیز و جذاب به نظر برسد. ولی خدمات کفسابی در پاسداران تهران ، کفسابی در نوشهر ، کفسابی در آیت الله کاشانی ، کفسابی در شهرک غرب تهران و … از خدماتی است که همکاران ما در مجموعه جهت ساب زدن سطوح مختلف انجام می دهند.

2 replies on “اسید شویی نما”

 • محبیان
  جولای 20, 2023 at 1:33 ب.ظ

  سلام باتشکر از لطف بی کران شما.
  بهترینید اقای اجاقی.

  • جولای 21, 2023 at 11:31 ق.ظ

   سلام جناب محبیان
   خیلی ممنون از شما بابت انرژی مثبت شما

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با استادکار کفسابی