ساب زدن سنگ کابینت

ساب زدن سنگ کابینت

خدمات کفسابی سنگ کابینت ها توسط ساب زن دستی صورت می گیرد و این کار باید با استفاده از دستگاه های مخصوص قابل حمل که به صورت کاملا تخصصی می باشد صورت می گیرد و زمانی که کفسابی سنگ کابینت ها توسط دستگاه ساب زن شروع می شود خدمات به صورت کاملا اصولی و بدور از هیچ گونه گرد و خاک انجام می گیرد.

ما برای ساب زدن سنگ کابینت ها از ساب های مخصوص به سنگ ها استفاده می کنیم و همکاران ما با توجه به نوع سنگ کابینت های شما خدمات ساب زدن را انجام می دهند. پس از انجام خدمات ساب زدن سنگ کابینت ها سبب می شود که کابینت های شما به صورت کاملا اصولی و شفاف انجام شود.

ساب زدن جزیره

اگر بر روی جزیره شما سنگ نصب شده است و مدت ها از زمان نصب آن گذشته و در اثر استفاده به مرور موجب شده است که موادی از قبیل نوشیدنی ها ، سرکه ها ، آبلیموها ، چای و قهوه و … ریخته شده باشد و سنگ جزیره شما از بین رفته باشد ما در مجموعه برادران اجاقی به شما این قول را می دهیم که سنگ جزیره شما را مانند روز اول پس از کفسابی تحویل دهیم.

خدمات کفسابی برای سنگ جزیره بسیار باید حساس و کاملا کنترل شده انجام گیرد و اگر میزان فشاری که به سنگ وارد می شود در یک نقطه بیشتر باشد سبب می شود که سنگ آسیب ببیند.

ساب زدن میز غذا خوری

ساب زدن سنگ میز غذا خوری هم با استفاده از ساب زن دستی انجام می گیرد. در مواقعی که می توان سنگ میز غذا خوری را جدا کرد این کار باید بر روی سطح زمین انجام شود ولی در مواقعی پس از نصب سنگ بر روی میز غذاخوری سبب می شود که سنگ را نتوان جدا کرد که در این حین باید کار کفسابی و ساب زدن سنگ غذاخوری را بر روی میز انجام داد.

ساب زدن میز عسلی

ساب زدن سنگ های میز عسلی ها هم جزوی از خدماتی است که ما در مجموعه برادران اجاقی انجام می دهیم. برای انجام خدمات کفسابی و ساب زدن دستی سنگ میز عسلی ها باید بسیار دقت نمود چرا که در اثر بی توجهی و نداشتن تجربه سبب می شود که سنگ میزعسلی از بین برود و همین موارد موجب می شود که سنگ های میز عسلی نه تنها تمیز نگردد بلکه آسیب ببینند.

ساب زدن کانتر

برای انجام خدمات ساب زدن کانتر باید این موضوع را در نظر داشت که ساب زدن کانتر همانند ساب زدن جزیره صورت می گیرد و باید دقت نمود و این موضوع را گوشزد کرد که این فعالیت ها بدون هیچگونه گرد و خاکی ایجاد می شود و تمامی خدمات به صورت کاملا تمیز انجام می گیرد.

جهت دریافت مشاوره و همچنین امر کفسابی موارد یادشده می توانید با شرکت کفسابی براداران اجاقی و یا با شماره ۰۹۳۵۱۵۵۵۰۱۶ تماس حاصل فرمایید. البته که همکاران ما در مجموعه کفسابی آجر و همچنین کفسابی راه راه پله را انجام می دهند.

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس با استادکار کفسابی