نصب تور مرغی برای حیاط خلوت،پاسیو و نورگیر

نصب تور مرغی برای حیاط خلوت،پاسیو و نورگیر

نصب تور مرغی برای حیاط خلوت،پاسیو و نورگیر یکی از دغدغه های همشهریان ما در شهر تهران و کرج می باشد که این کار توسط افراد مجموعه ما انجام می گیرد و با توجه به درخواست هایی که برای انجام خدمات نصب تور مرغی درخواست می گردد که برای محیط های کوچک حیاط ها و همچنین برای اینکه جلوگیری انجام گیرد از ورود حیوانات و پرندگان به داخل پاسیو ها و نورگیر ها از نصب تور مرغی استفاده می گردد.

زمانی که همکاران ما برای انجام خدمات به محل اعزام می گردند پس از بررسی ها صورت گرفته اینکه چه متراژی جهت انجام خدمات لازم است شروع به نصب تور مرغی می کنند و در متراژ لازم برای نصب اقدام صورت می پذیرد و باید در نظر داشت که همه کارهای لازم برای خرید تور مرغی بر عهده شرکت می باشد و کار به صورت کامل انجام می گیرد.

با توجه به اینکه در شکل و جنس های مختلف از تور مرغی در بازار وجود دارد باید در نظر داشت که این خدمات با کیفیت ترین های تور مرغی انجام می گیرد. البته همانطور که گفته شد یکی از مهمترین دلیل ها برای نصب تور مرغی جلوگیری از ورود پرندگان و گربه ها صورت می پذیرد و البته در مواقعی برای کل ساختمان هم بخواهید این کار انجام گیرد همکاران ما می تواند با استفاده از با کمک طناب برای نصب تور مرغی انجام دهند.

بستن درز انقطاع (انبساط) ساختمان در تهران

از دیگر فعالیت های ما در مجموعه بستن درز انقطاع ساختمان در تهران می باشد که این کار جهت آسایش و رفاه ساکنین ساختمان می باشد که باید در نظر داشت که این خدمات به صورت کامل باید صورت پذیرد چرا که با آسایش ساکنین ساختمان می باشد.

با توجه به اینکه درز انبساط (انقطاع) بین دو ساختمان فضایی ساخته نمی گردد تا جلوگیری از ریزش ساختمان و تحمل فشار اضافی برروی ساختمان دیگر نداشته باشد و همچنین در مواقعی که ساختمان نوسازی صورت پذیرد آسیبی به ساختمان کناری وارد نشود درز انقطاع ، انبساط ایجاد می گیرد که باید برای از جلوگیری از اینکه زیبایی شهر بهم نریزد باید این قسمت از فضای خالی بین ساختمان ها گرفته شود تا بتوان پایان کار گرفت و سند برای ساختمان صادر شود.

با توجه به این که درز انقطاع برای اینکه خدمات به صورت کامل انجام شده باشد ساختمان ها از نصب تور مرغی ها استفاده می شود که به وسیله پیچ و رولپلاک نما این خدمات به کناره ساختمان ها نصب می گردد تا درز انبساط گرفته شود.

بستن درز انبساط (انقطاع) ساختمان در کرج

با توجه به اینکه خدمات بستن درز انبساط (انقطاع) ساختمان در کرج برای جلوگیری از نفوذ پرندگان و حیوانات برای لانه کردن انجام می گیرد و البته قیمت بستن درز انبساط (انقطاع) ساختمان در کرج نیز از جمله فعالیت های ما برای همشهریان می باشد و کار به صورت کاملا امروز و بروز انجام میگیرد که باید در نظر داشت خدمات با راپل صورت می پذیرد و البته چندین روش مختلف برای انجام این کار وجود دارد که برای دانستن دقیق آن باید با همکاران ما تماس بگیرید تا توضیحات کامل را ارائه دهند.

مثلا در برخی مواقع امکان بستن درز انبساط (انقطاع) ساختمان با راپل امکان پذیر نیست که در چنین مواقعی باید با نصب داربست این اتفاق بیافتد که همکاران ما در هر دو صورت این کار را انجام می دهند. البته که نصب درز انبساط (انقطاع) با ورق گالوانیزه هزینه بالایی نسبت به گرفتن درز انبساط به وسیله تور مرغی دارد.

جهت دریافت مشاوره رایگان و اطلاعات کافی نسبت به دریافت چگونگی اطلاعات کافیست با همکاران ما در مجموعه برادران اجاقی تماس حاصل فرمایید.

با توجه به خدمات متنوعی که ما در مجموعه داریم می توان به از بین بردن شوره سنگ ،سنگ سابی ، کفسابی ، تمیز کردن سنگ های کهنه ، نماشویی ، پیچ و رولپلاک نما و … اشاره کرد و کسانی که کفسابی انجام می دهند می توان به آنها کفساب یا ساب زن گفت و همچنین خدماتی که برای انجام نمای ساختمانی اتفاق می افتد را می توان نماشور ساختمانی اشاره کرد که این افراد این خدمات را انجام می دهند.

2 replies on “نصب تور مرغی برای حیاط خلوت،پاسیو و نورگیر”

 • مریم مرادی
  جولای 17, 2023 at 2:04 ق.ظ

  سلام خسته نباشید
  کارتون خیلی با کیفیته ممنونم.
  واقعا مورد پسند قرار گرفت.

  • جولای 17, 2023 at 1:29 ب.ظ

   سلام خانم مرادی
   خدمات ما منحصر به فرد است

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با استادکار کفسابی