کفسابی بتن

کفسابی بتن

با توجه به این مورد که در بسیار از کارگاه ها و پارکینگ ها که کف آنها بتن می باشد باید از خدمات کفسابی بتن استفاده کرد. کفسابی بتن باید اصولی انجام پذیرد چرا که در اثر کفسابی بدون رعایت نکات کفسابی ممکن است که سطح بتن به آنچه که مدنظر کارفرما می باشد نرسد ، زمانی که کفسابی صورت می گیرد باید ابتدا به این نکته یاد آور شد که در اولین قدم باید اپوکسی بتن صورت بگیرد.

کف سابی بتن

زمانیکه سطح دارای پستی و بلندی باشد با استفاده از خدمات اپوکسی بتن باعث می شود که این پستی و بلندی ها گرفته شود و اگر قسمت هایی از بتن دارای ترک خوردگی و از بین رفتگی باشد به موجب این هموار کردن سطح با استفاده از دستگاه کفسابی بتن باعث می شود که بتن ترمیم شود و باید خیلی با حوصله کار کفسابی بتن را انجام داد چرا که این دقت و کارایی لازم است که تا پستی و بلندی های بتن گرفته شود و سپس کار کفسابی انجام پذیرد.

ساب بتن

برای انجام خدمات ساب بتن باید این موارد را رعایت کرد :

ابتدا باید برای انجام ساب بتن ، سطح بتن را هموار کرد و قبل از کفسابی و ساب زدن باید ساب بتن صورت بگیرد . البته خیلی از متقاضیان از ما سوال می پرسند که چه نیازی است که سطح هموار گردد و باید به این افراد اینگونه پاسخ داد که زمانی که سطح هموار می شود و پستی وبلندی های بتن با استفاده از اپوکسی بتن گرفته می شود باعث می شود که قسمت هایی از بتن که آسیب دیده است بعد از اپوکسی برطرف گردد و همین موارد می تواند باعث شود که سطح بتنی شفاف و براق و یکدست را داشته باشید.

برای کف سوله ها ، کارخانه ها ، پارکینگ ها و … که از بتن می باشد توصیه می گردد که ابتدا نمونه کارهای مجموعه برادران اجاقی را ببینند و سپس اقدام به درخواست شستشوی و ساب بتن سطح مدنظر را داشته باشد چرا که ما در مجموعه دارای افراد توانمند در امر ساب زدن بتن را داریم که تجربه بالا و کافی را دارا می باشند.

ساب زدن بتن

ساب زدن بتن که البته در مواقعی قبل از اینکه بخواهد ساب زنی بتن صورت بگیرد این اتفاق می افتد باید این موضوع را گفت که سطح بتن ساب زده می شود که بر روی آن کفپوش نصب گردد و نیاز است که کفسابی بتن صورت بگیرد تا سطح بتن از زبر بودن در بیاید تا بتوان کفپوش را بر روی سطح بتن نصب کرد و موقعی که ساب زدن بتون تمام می شود سطح نرم را دارا خواهید بود که باعث نمی شود که به سطح کفپوش آسیب برسد و به راحتی می توان نصب کرد.

قیمت ساب بتن

با توجه به این که پروژه با پروژه می تواند متفاوت باشد ولی مواردی موجود است که کفسابی بتن به موارد متفاوتی بستگی دارد مثلا اگر در محل برق سه فاز وجود داشته باشد سبب می شود که کار با دستگاه های سه فاز صورت بگیرد که و چون کار نسبت به دستگاه های تک فاز سریع تر انجام می شود باعث می شود هزینه کمتر شود. همچنین میزان متراژ هر چه مقدار بالاتر باشد هزینه پایین تر می گردد.

ساب بتن

با توجه به اینکه خدمات سنگ سابی برادران اجاقی در سنگ سابی انواع سنگ های ساختمانی در تهران متخصصانی را دارد که خدمات را به صورت کامل انجام می دهند باید گفت که این خدمات به صورت کاملا حرفه ای انجام می گیرد که برای برخی که سوالی است که کفسابی چیست بسیار راه حل مناسبی است که کار انجام گیرد. و البته که کفسابی راه پله نیز توسط همکارانمان با دستگاه های کوچک و بزرگ انجام می گیرد و این خدمات به صورت کاملا حرفه انجام می شود.

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با استادکار کفسابی