کفسابی موزائیک

کفسابی موزاییک

اگر موزاییک کف حیاط یا ساختمان شما کهنه و خراب شده است شما می تواند با استفاده از خدمات کفسابی موزاییک برادران اجاقی کمک بگیرید و از تمیز شدن و برطرف شدن عیب و ایرادهای موزائیک خود بهره ببرید. و پس از شفاف شدن موزائیک های کف ساختمان خود لذت ببرید.

کف سابی موزاییک

در صورتی که در اثر بی توجهی و بی دقتی بر روی موزاییک ها موادی از قبیل اسید ، آبلیمو ، جوهرنمک ریخته شده باشد به کمک دستگاه های کفسابی از بین خواهد رفت و در نتیجه جای نگرانی نیست.

نکته ای که در مورد کفسابی موزاییک بدانید این است که در موزاییک هایی که حالت برجستگی دارند ساب هم می توان ساب زد ولی این ساب زدن به طوری می باشد که اجرامی که بر روی موزاییک ها وجود دارد را می توان تمیز کرد و کار تمیز کاری موازییک به بهترین نحو ممکن توسط فرچه سابی و ساب های مخصوص انجام می شود که باعث نمی شود که برجستگی های موزاییک از بین برود.

در صورتی که می خواهید روی سطح موزاییک های خود را پارکت یا لمینت یا از کفپوش بر روی آن استفاده کنید حتما باید یک ساب با استفاده از لقمه الماسه برای همسطح سازی سنگ ها یا موزاییک انجام شود. این عمل سبب می شود که دیگر پس از نصب کفپوش بر روی موزاییک پستی و بلندی نداشته باشد.

ساب موزاییک

موزاییک هایی که در ساختمان ها می بینید به دو صورت تولید می شوند : موازیک ویبره ای و پرسی

صدرصد شما موزاییک ها را در طرح ها و رنگ های مختلف و سایزهای متفاوتی مشاهده کرده اید.این موزاییک ها در کشور های اروپایی مخصوصا ایتالیای و آلمان بسیار خواهان دارد و مورد استفاده قرار می گرد

ساب زنی موزاییک

جنس موزائیک پرسی که از نوع بتن استفاده شده است و به صورت تراکم سفت و محکم در کنار هم قرار می گیرند.و موزائیک ویبره ای هم به صورت لرزشی از سیمان و ماسه در کنارهم قرار میگیرند. و ساب موزاییک های پرسی و ویبره ای به صورت اصولی باید صورت بگیرد چرا که در اثر بی توجهی باعث از بین رفتن موزاییک می شود.

اصولا مشتریانی که می خواهند ساختمان مسکونی و مغازه هایشان را ساب موزاییک کنند معمولا برای لکه بری و تمیز شدن کف ساب زنی را درخواست می کنند و دراین مورد ها مناسب با جنس موزاییک ساب زنی را شروع می کنیم. و با وسایل مورد نیاز سطح موزاییک را تمیز و شفاف تحویل کارفرما می دهیم. التبه که با ساب موزاییک های معمولی با چند بار سنگسابی کردن موزائیک سطح نامساوی و موج های بین موزائیک ها از بین می رود و به صورت معمول قابل شستشو می باشد.

ساب زن موزائیک

موزاییک سابی یا همان ساب زدن موزاییک توسط دستگاه های مخصوص خود و بدون هیچ آسیبی به کفپوش ها انجام می شود. ساب زنی موزاییک ها باید به دست افراد کاربلدی انجام شود و در غیر این صورت شکل ظاهری موزاییک ها ممکن است از بین برود و یا امکان شکستن آنها هم وجود دارد.

بعد از انجام تمام مراحل کفسابی آخرین مرحله کفسابی مرحله براق و شفاف کردن موزاییک ها است و در نتیجه ، برای ساب زنی از 8 مرحله باید عبور کرد که می توان گفت که 8 دور دستگاه کفسابی باید در محیط موزاییک چرخانده شود.

ساب زنی در مرحله اول با لقمه شماره 46 انجام می شود برای از بین بردن پستی و بلندی های موزاییک استفاده می شود و در مرحله دوم با لقمه 60 که برای پر کردن درزهای استفاده می شود و در نتیجه ، ساب زنی با لقمه های 120 ، 600 ، 800 باید استفاده کرد که موزاییک به حالت کاملا تمیز تبدیل گردد.

ما در مجموعه سنگسابی وکفسابی برادران اجاقی به شستشو و ساب زدن موزاییک ها می پردازیم جهت دریافت مشاوره با شماره های داخل سایت تماس حاصل فرمایید. از خدمات ما در مجموعه می توان به کفسابی پله و اینکه چگونه لکه های سنگ را پاک کنیم اشاره کرد و البته باید گفت که خدمات پولیش کردن سنگ ، کار در ارتفاع و … نیز از خدمات ما در مجموعه نیز می باشد.

خدمات کفسابی موزاییک

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با استادکار کفسابی