کفسابی پارکینگ

کفسابی پارکینگ

کفسابی پارکینگ از جمله اقداماتی است که برای تکمیل هر بنایی لازم می باشد. با انجام عملیات کفسابی تمام پستی ها و بلندی های کف پارکینگ از بین می رود و سنگ ها هم سطح و تراز خواهند شد. فاصله میان سنگ ها از بین می رود و هیچ نوع شکافی در میان آن ها وجود نخواهد داشت، از این رو باعث کاهش آلودگی می گردد. عمل کفسابی پارکینگ با دستگاه های خاصی، توسط افراد با مهارت صورت می گیرد. این عمل باعث جلا و شفافیت بیشتر کف پارکینگ شده و چهره پارکینگ را زیباتر خواهد کرد.

از آنجایی که پارکینگ ساختمان دارای اهمیت زیادی است، کفسابی پارکینگ نیز امری بسیار مهم تلقی می گردد. این امر مزایای بسیار خوبی دارد که در میان آن ها می توان به شفافیت و براق بودن، یکدست و یکپارچه شدن کف، رویه کف به صورتی صاف، نظافت و تمیزی کف، مقاومت و پایداری و غیره اشاره کرد که در ادامه بیشتر درباره آن ها توضیح داده می شود.

بعد از انجام عملیات کفسابی، کف پارکینگ بسیار شفاف شده و به زیبایی و جلای ساختمان می افزاید. پستی ها، برجستگی ها و فرو رفتگی های بین سنگ با انجام کفسابی از بین رفته و باعث یکدست و یکپارچه شدن کف می گردد. کفسابی پارکینگ باعث می شود فاصله بین سنگ ها بسته شود و مدت زمان زیادی کف پارکینگ به خود آلودگی و کثافات را جذب نکند؛ از این رو باعث رویه بندی بین سنگ ها شده، به طوری که حتی با چشمان بسته و لمس با دست نیز، نمی توانیم متوجه فاصله بین سنگ ها شویم.

از آنجایی که شکاف میان سنگ ها با انجام کفسابی پر می شود، مدت زمانی که برای تمیز کردن کف می گذاریم کمتر خواهد بود و در نتیجه کف پارکینگ بسیار سریعتر تمیز می گردد. از جمله مهم ترین ویژگی های کفسابی کف پارکینگ، می توان به افزایش مقاومت و استحکام سنگ ها اشاره کرد که با وجود تردد بالا بر روی سنگ ها، سنگ ها از دوام خوبی برخوردار خواهند بودند و دیرتر لق می گردند.

علت کفسابی و ساب زنی پارکینگ

به علت تردد و رفت و آمد زیادی که در پارکینگ صورت می گیرد، کف پارکینگ به مرور زمان درخشش و شفافیت خود را از دست می دهد و به دلیل آلودگی ها و ناهمواری هایی که در کف پارکینگ ایجاد می شود، ساب زنی پارکینگ بسیار مورد نیاز کاربران می شود. ساب زنی پارکینگ باعث می شود هر گونه ناهمواری که در کف وجود دارد و باعث اصطحکاک می شود، از بین رفته و رفت و آمد ماشین ها، خالی از هرگونه صدایی باشد؛ یعنی آلودگی صوتی کاهش می یابد. بدیهی است که سنگ های کف پارکینگ، منطقه ای است که بسیار به چشم می آید، از اینرو کفسابی پارکینگ نقش بسیار مهمی در جلوه این محل ساختمان دارد.

کفسابی برادران اجاقی با جدیدترین دستگاه های کفسابی راه پله برای انواع سطوح در غرب و کل منطقه تهران آماده خدمت رسانی می باشد.برای اینکه با طرز کار مجموعه کفسابی برادران اجاقی بیشتر آشنا شوید با ما همراه باشید. 

در صورتی که می خواهید خدمات کفسابی در غرب تهران استفاده کنید کافیست با ما تماس حاصل کنید تا همکارانمان کفسابی راه پله و کاربرد سنگ سابی را که به صورت اصولی انجام می گیرد خدمت شما ارائه دهند و البته که اگر نیاز باشد تا خدمات نماشویی ساختمان انجام گیرد این خدمات به صورت اصولی توسط راپل کاران صورت خواهد پذیرفت.

6 replies on “کفسابی پارکینگ”

 • محسن مغانلو
  نوامبر 13, 2021 at 3:44 ب.ظ

  سلام آقای اجاقی بابت کفسابی پارکینگ واقعا ممنونم از شما خیلی براق و تمیز شبیه شیشه شده همه همسایه ها خیلی خیلی راضین دست شما درد نکنه

  • نوامبر 22, 2021 at 9:22 ق.ظ

   سلام آقای مغانلو
   خداروشکر که راضی هستید
   ممنونم از شما

 • اصغر محمدی
  نوامبر 13, 2021 at 3:49 ب.ظ

  سلام آقای اجاقی بابت کفسابی پارکینگ واقعا ممنونم از شما خیلی براق و تمیز شبیه شیشه شده همه همسایه ها خیلی خیلی راضین دست شما درد نکنه

  • نوامبر 22, 2021 at 9:22 ق.ظ

   سلام آقای محمدی
   خداروشکر که تونستیم رضایت مجتمع شمارو جلب کنیم
   در پناه حق باشید.

 • رضا سخا فر
  نوامبر 22, 2021 at 10:54 ق.ظ

  سلام مهندس اجاقی از شما درد نکنه از نیرویی که برای ما فرستاد پارکینگ و راه پله خیلی خیلی تمیز و براق شده از شما و نیروی شما سپاسگزارم

  • نوامبر 24, 2021 at 9:35 ق.ظ

   سلام آقای سخافر
   مرسی از شما
   تشکر

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس با استادکار کفسابی