کفسابی پارکینگ

کفسابی پارکینگ

کفسابی پارکینگ از جمله اقداماتی است که برای تکمیل هر بنایی لازم می باشد. با انجام عملیات کفسابی تمام پستی ها و بلندی های کف پارکینگ از بین می رود و سنگ ها هم سطح و تراز خواهند شد. فاصله میان سنگ ها از بین می رود و هیچ نوع شکافی در میان آن ها وجود نخواهد داشت، از این رو باعث کاهش آلودگی می گردد. عمل کفسابی پارکینگ با دستگاه های خاصی، توسط افراد با مهارت صورت می گیرد. این عمل باعث جلا و شفافیت بیشتر کف پارکینگ شده و چهره پارکینگ را زیباتر خواهد کرد.

از آنجایی که پارکینگ ساختمان دارای اهمیت زیادی است، کفسابی پارکینگ نیز امری بسیار مهم تلقی می گردد. این امر مزایای بسیار خوبی دارد که در میان آن ها می توان به شفافیت و براق بودن، یکدست و یکپارچه شدن کف، رویه کف به صورتی صاف، نظافت و تمیزی کف، مقاومت و پایداری و غیره اشاره کرد که در ادامه بیشتر درباره آن ها توضیح داده می شود.

بعد از انجام عملیات کفسابی، کف پارکینگ بسیار شفاف شده و به زیبایی و جلای ساختمان می افزاید. پستی ها، برجستگی ها و فرو رفتگی های بین سنگ با انجام کفسابی از بین رفته و باعث یکدست و یکپارچه شدن کف می گردد. کفسابی پارکینگ باعث می شود فاصله بین سنگ ها بسته شود و مدت زمان زیادی کف پارکینگ به خود آلودگی و کثافات را جذب نکند؛ از این رو باعث رویه بندی بین سنگ ها شده، به طوری که حتی با چشمان بسته و لمس با دست نیز، نمی توانیم متوجه فاصله بین سنگ ها شویم.

از آنجایی که شکاف میان سنگ ها با انجام کفسابی پر می شود، مدت زمانی که برای تمیز کردن کف می گذاریم کمتر خواهد بود و در نتیجه کف پارکینگ بسیار سریعتر تمیز می گردد. از جمله مهم ترین ویژگی های کفسابی کف پارکینگ، می توان به افزایش مقاومت و استحکام سنگ ها اشاره کرد که با وجود تردد بالا بر روی سنگ ها، سنگ ها از دوام خوبی برخوردار خواهند بودند و دیرتر لق می گردند.

علت کفسابی و ساب زنی پارکینگ

به علت تردد و رفت و آمد زیادی که در پارکینگ صورت می گیرد، کف پارکینگ به مرور زمان درخشش و شفافیت خود را از دست می دهد و به دلیل آلودگی ها و ناهمواری هایی که در کف پارکینگ ایجاد می شود، ساب زنی پارکینگ بسیار مورد نیاز کاربران می شود. ساب زنی پارکینگ باعث می شود هر گونه ناهمواری که در کف وجود دارد و باعث اصطحکاک می شود، از بین رفته و رفت و آمد ماشین ها، خالی از هرگونه صدایی باشد؛ یعنی آلودگی صوتی کاهش می یابد. بدیهی است که سنگ های کف پارکینگ، منطقه ای است که بسیار به چشم می آید، از اینرو کفسابی پارکینگ نقش بسیار مهمی در جلوه این محل ساختمان دارد.

کفسابی برادران اجاقی با جدیدترین دستگاه های کفسابی راه پله برای انواع سطوح در غرب و کل منطقه تهران آماده خدمت رسانی می باشد.برای اینکه با طرز کار مجموعه کفسابی برادران اجاقی بیشتر آشنا شوید با ما همراه باشید. 

در صورتی که می خواهید خدمات کفسابی در غرب تهران استفاده کنید کافیست با ما تماس حاصل کنید تا همکارانمان کفسابی راه پله و کاربرد سنگ سابی را که به صورت اصولی انجام می گیرد خدمت شما ارائه دهند و البته که اگر نیاز باشد تا خدمات نماشویی ساختمان انجام گیرد این خدمات به صورت اصولی توسط راپل کاران صورت خواهد پذیرفت.

کفسابی پارکینگ های شخصی

البته که امروزه نیاز به خدمات کفسابی پارکینگ ها و همچنین خدماتی که نیاز است تا ساب زنی و کفسابی پارکینگ انجام گیرد بسیار مورد توجه قرار گرفته است و با توجه به رشد روزافزون شهرنشینی و افزایش تعداد خودروها، نیاز به فضای پارکینگ مناسب و کیفیت بالای سطح آن بیش از پیش مورد توجه قرار گرفته است. در این راستا، کفسابی پارکینگ ساب زنی و انجام خدمات سنگسابی پارکینگ به عنوان گام‌های مهم در بهبود کارایی و ظاهر زیبای فضاهای پارکینگ مطرح می‌باشند. البته که فضای پارکینگ های عمومی و همچنین فضای پارکینگ ها مورد نیاز است تا بتوان سطح فضایی که داریم را به حالت تمیز تبدیل کنیم.

کفسابی پارکینگ ها

کفسابان حرفه‌ای با استفاده از تخصص خود در زمینۀ کفسابی، قادر به اجرای دقیق خدمات ساب زنی بر روی سطح پارکینگ هستند. با استفادۀ از دستگاه های با قدرت بالا و همچنین با کیفت و تجهيزات مدرن ، سطح پاركينگ را به صورت كاملاً یکدست خدمات ساب زنی و کفسابی انجام می گیرد.و همچنين مقاوم سازی سطح پارکینگ در برابر عوامل جوي و تغييرات دمایی، فروپاشي و خوردگي حتي در مدت زمان طولاني تر تضمین می‌کنند. چرا که خدمات ساب زنی و کفسابی سبب می گردد تا سطح مقاوم تر و همچنین طول عمر سطح افزایش یابد.

علاوه بر کفسابی کردن سطح ها باید گفت که اگر سطح پارکینگ های شما از سنگ باشد خدمات سنگسابی پارکینگ نیز استفاده می گردد. با استفاده از دستگاه های سه فاز و تک فاز خدمات انجام می گیرد و سنگ‌های پارکینگ به صورت حرفۀ‌ای ساب زده می شود و به ظاهر جذاب و دوام بالای فضاهای پارکینگ کمک می‌کند.

ساب زنی و خدمات ساب زدن پارکینگ ها

با در نظر گرفتن همۀ این عوامل، کفسابی پارکینگ ساب زنی و انجام خدمات سنگسابی پارکینگ به علت تأثیر قابل‌توجه در بهبود استحكام و جذابیت فضاهای پاركينگ، بخش مهم و حائز اهمیت خدمات ساب زنی این است که قسمتی از سطح که نیاز به ترمیم و تعمیر داشته باشد خدمات ساب زنی انجام می گیرد و سطح مورد نظر متناسب با نیاز هایی که کارفرما جهت انجام خدمات ساب زنی دارد انجام می گیرد و سطح هر گونه عیب و ایرادی داشته باشد برطرف می گیرد. البته که خدمات همکاران ما در شرکت به محیط های مختلف ختم می شود که می توان به کفسابی مترو ، کفسابی هتل ، کفسابی رستوران و … اشاره کرد البته که برای انجام خدمات داشتن ابزار کفسابی مناسب بسیار مهم است که می توان از قسمت فروش ابزار کفسابی سایت برادران اجاقی اقدام به خرید کرد تا بتوانید سطح مورد نظر خود را به صورت کاملا حرفه ای ساب زنی انجام دهید.

همکاران ما در شرکت این خدمات را متناسب با نیاز های شما انجام می دهند و سطح پارکینگ ها را که رد لاستیک ها ، روغن ماشین ها و … ریخته شده است را برطرف کرد و سطح را به حالت کاملا یکدست تبدیل می کنند و این خدمات موجب می گردد تا سطح به حالت کاملا تمیز و براقی تبدیل گردد و هر گونه عیب و ایرادی داشته باشد با استفاده از خدمات همکاران ما از بین خواهد رفت.

8 replies on “کفسابی پارکینگ”

 • محسن مغانلو
  نوامبر 13, 2021 at 3:44 ب.ظ

  سلام آقای اجاقی بابت کفسابی پارکینگ واقعا ممنونم از شما خیلی براق و تمیز شبیه شیشه شده همه همسایه ها خیلی خیلی راضین دست شما درد نکنه

  • نوامبر 22, 2021 at 9:22 ق.ظ

   سلام آقای مغانلو
   خداروشکر که راضی هستید
   ممنونم از شما

 • اصغر محمدی
  نوامبر 13, 2021 at 3:49 ب.ظ

  سلام آقای اجاقی بابت کفسابی پارکینگ واقعا ممنونم از شما خیلی براق و تمیز شبیه شیشه شده همه همسایه ها خیلی خیلی راضین دست شما درد نکنه

  • نوامبر 22, 2021 at 9:22 ق.ظ

   سلام آقای محمدی
   خداروشکر که تونستیم رضایت مجتمع شمارو جلب کنیم
   در پناه حق باشید.

 • رضا سخا فر
  نوامبر 22, 2021 at 10:54 ق.ظ

  سلام مهندس اجاقی از شما درد نکنه از نیرویی که برای ما فرستاد پارکینگ و راه پله خیلی خیلی تمیز و براق شده از شما و نیروی شما سپاسگزارم

  • نوامبر 24, 2021 at 9:35 ق.ظ

   سلام آقای سخافر
   مرسی از شما
   تشکر

 • امیری
  فوریه 27, 2024 at 5:07 ب.ظ

  سلام خسته نباشدی می خواستم بدونم برای کفسابی پارکینگ 100 متری چه مقدار هزینه داره

  • می 5, 2024 at 1:24 ب.ظ

   سلام و وقت بخیر
   بستگی به نوع سطح دارد
   لطفا با کارشناسان ما در شرکت تماس حاصل کنید.

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با استادکار کفسابی