کفسابی پله

کفسابی پله

خدمات کفسابی برای پله ها به صورت کاملا تخصصی می باشد و حتما باید فرد کفساب دارای تجربه فراوانی باشد چرا که این قسمت از خانه توسط دستگاه ساب زن دستی صورت می گیرد و نمی توان از دستگاه های بزرگ کفسابی استفاده نمود.

برای خدمات کفسابی پله ها همانطور که مطلع شدید با استفاده از دستگاه ساب زن دستی که قابل حمل می باشد و برای کفسابی راه پله ها و پله ها از این دستگاه استفاده می شود باید کمک گرفت. این دستگاه بسیار سبک می باشد و با توجه به نوع سنگی که برای پله ها و راه پله ها استفاده شده است باید از ساب مخصوص استفاده کرد این همانند دستگاه های بزرگ باید لقمه سابی به آن وصل شود وسپس با لقمه ساب مخصوص به سنگ ساب زدن پله انجام می شود.

ساب پله

خدمات ساب زدن پله ها توسط مجموعه برادران اجاقی به بهترین نحو ممکن صورت می گیرد و همکاران ما کار را مطابق میل کارفرما انجام می دهند. البته چه مواقعی نیاز است که ساب پله ها و راه پله ها صورت بگیرد یکی از مهمترین سوال هایی است که باید به آن پاسخ داد :

1- با توجه به این موضوع که پله ها و راه پله ها جزو قسمت هایی از ساختمان می باشند که بسیار پر رفت و آمد می باشد و البته در ساختمان هایی که آسانسور ندارند به طبع بیشتر رفت و آمد صورت می گیرد. و همین موجب می شود که پله ها و راه پله های ساختمان شما در معرض کثیفی و جرم هایی قرار بگیرد و موجب شود که سنگ ها در اثر فرسایش کدر و لکه هایی را به خود بگیرد که با توجه به این موضوع که نیاز است که سنگ ها شفاف و براق به نظر برسد می توانید با سپرد کار کفسابی پله ها و راه پله ها به کفساب خوب ، پله هایی شفاف و درخشان را داشته باشید. البته که خدمات کفسابی موزاییک نیز صورت می پذیرد و اگر پله شما موزاییک باشد این خدمات با دستگاه انجام می گیرد. و همین طور خدمات کفسابی لاشه سنگ با دستگاه صورت می پذیرد.

2- اگر پله های شما در اثر رنگ کاری راه رو ها و همچنین در اثر بازسازی پله ها سبب شده است که مصالح ساختمانی از قبیل گچ و سیمان و … و رنگ بر روی سنگ های راه پله شما ریخته شده باشد با استفاده از دست و ابزارهای موجود نتوان پله ها را تمیز کرد می توان با استفاده از یک کفسابی اصولی و با دقت پله ها و راه پله ها را به حالت اولیه و چه بسا بسیار تمیز در آورد.

3- اگر لکه هایی از قبیل انتقال زباله از راه پله ها و همچنین در اثر بی توجهی بر روی راه پله ها و پایگردهای شما ایجاد شده باشد می توان با استفاده از کفسابی پله این لکه ها را برطرف کرد.

سنگسابی پایگرد

پایگرد ها در ساختمان ها ، چه ساختمان هایی که آسانسور دارند ، چه ساختمان هایی که آسانسور ندارند جزو پر رفت و آمد ترین قسمت های ساختمان هستند و در معرض کثیفی ها و آلودگی های زود رس قرار می گیرند و می توان گفت که نیاز به سنگسابی ساختمان دارند و این ساب زدن اگر فقط برای قسمت پایگرد باشد می توان با دستگاه های بزرگ کفسابی کرد ولی اگر برای پاگرد ها و پله ها باشد می توان با دستگاه ساب زن دستی این کار را انجام داد. با توجه به این خدمات ساب زنی دستی برای انواع سطح ها نیز صورت می پذیرد می توان به این اشاره کرد که ساب زدن سنگ کابینت نیز از این دست قبیل کار ها می باشد.

سنگسابی لابی ساختمان

در ساختمان هایی که لابی وجود دارد و می توان گفت که معرض اصلی زیبایی ساختمان می باشد و اگر در این قسمت سنگ های لابی دارای عیب و ایرادهایی از قبیل پستی و بلندی باشد می توان با کفسابی اصولی این پستی و بلندی ها را برطرف کرد و همچنین درخشندگی را به سنگ ها برگرداند و باعث زیباتر شدن ساختمان شد.

لابی های ساختمان قسمتی است که بسیار در جلوه زیبایی ساختمان اهمیت دارد و باید برای هر چه زیبا تر شدن سنگ های لابی ساختمان دقت فراوان داشت و همکاران ما در مجموعه برادران اجاقی آمادگی خدمت رسانی برای انجام خدمات لابی ساختمان ، پله ها و راه پله ها ، پایگرد ها و ... می باشند. از دیگر خدمات ما مجموعه برادران اجاقی می توان به نماشویی اشاره کرد که شست و شوی نمای آجری و دیگر نما ها به صورت کاملا تمیز و بدون نصب داربست انجام می گیرد و همکاران ما از خدمات راپل استفاده می کنند.

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس با استادکار کفسابی