کفسابی کفپوش

کفسابی کفپوش

اگر برای سطح کف ساختمان خود از کفپوش استفاده کرده اید و بعد از مدت ها این کفپوش ها دچار کدری و لکه هایی شده است و نیاز دارید که کفپوش به حالت اولیه و تمیز خود برگردد شما باید این کفپوش ها را کفسابی کنید.

انواع کفپوش ها را می توان به لمینت ، پارکت ، پی وی سی و … را می توان با استفاده از خدمات نوین کفسابی امروزی این کار را انجام داد و به عنوان مثال می توان گفت که کفسابی کفپوش ها با استفاده از دستگاه های کفسابی انجام می گیرد ولی باید این موضوع را یادآور شد که برای کفسابی کفپوش ها باید حتما از نکات اینکه چه مواقعی نیاز است که کفسابی کفپوس استفاده شود دقت گردد.

نیاز به کفسابی کفپوش :

در مواقعی که کفپوش های شما طراوت و شادابی اولیه خود را از دست داده است و با توجه به این موضوع که ممکن است پس از قرار گرفتن گرد و غبار بر روی کفپوش که نیاز است تمیز کاری روی آن صورت بگیرد که در اثر بی توجهی ممکن است که کفپوش لک های کثیفی و چرکی را به خود بگیرد و همین امر موجب می شود که از لحاظ دیداری کفپوش بسیار بد به چشم برآید.

ساب زنی لمینت

زمانی که کفپوش موادی از قبیل ملات ساختمانی ، اسید ، جوهر ، چسب و … ریخته شده باشد باعث لک کردن کفپوش می گردد که باید برای تمیز کردن آن از خدمات کفسابی کفپوش استفاده کرد که این موارد می تواند با یک کفسابی اصولی و دقیق و استفاده از لقمه ساب مخصوص کفسابی لکه های و کثیفی های موجود در کفسابی را از بین برد.

کفسابی پارکت

با توجه به این موضوع که امروزه متقاضیان بسیاری از پارکت به جای سنگ ها و سرامیک ها برای سطح کف ساختمان خود استفاده می کنند باید این موضوع را یادآور شد که خدمات کفسابی پارکت در مجموعه برادران اجاقی به بهترین نحو ممکن انجام می گیرد و همکاران ما کار کفسابی پارکت ، شستشوی اصولی و انجام خدمات ساب زنی پارکت را انجام می دهند که باعث می شود که به بهترین نحو ممکن کفسابی پارکت صورت بگیرد.

کفسابی لمینت

خدمات کفسابی لمینت نیز مانند کفسابی پارکت می باشد و باید این موضوع توجه داشت که کفسابی ها باید به صورت اصولی انجام گیرد زمانی که لمینت ها دچار آسیب دیدگی شده باشد ابتدا باید این آسیب دیدگی ها برطرف گیرد تا بعد از آن کفسابی لمینت را انجام داد چرا که ممکن است در اثر کفسابی توسط دستگاه دچار آسیب بیشتر به سطح کفپوش شود.

کفسابی لمینت

ما در مجموعه کفسابی برادران اجاقی به انجام کفسابی کفپوش ، کفسابی لمینت ، کفسابی پارکت به صورت کاملا اصولی و با دستگاه های بروز این کار را انجام می دهیم.

زمانی که کفسابی اصولی و به بهترین نحو ممکن انجام می گیرد سبب می شود که کفپوش تمیز و شفاف گردد. با توجه به درخواست هایی که برای کفسابی در تهران صورت می پذیرد باید گفت که این خدمات مربوط به کفسابی پله ، پولیش کردن سنگ می باشند و البته که خدمات نماشویی ، کار در ارتفاع ، پیچ و رولپلاک نما و … نیز از دیگر خدماتی است که همکاران ما در مجموعه انجام می دهند که این فرآیند ها با استفاده از دستگاه های مخصوص صورت می پذیرد و باید گفت که بسیار کارآمد و مفید هستند.

کفسابی کفپوش

5 replies on “کفسابی کفپوش”

 • ناصر زحمتکش
  نوامبر 16, 2021 at 6:00 ب.ظ

  سلام آیا اجاقی دسته شما درد دردنکنه تمام خط و خش های پارکت از بین رفته و خیلی براق و تمیز شده مثل روز اول واقعا ممنونم

  • نوامبر 22, 2021 at 9:21 ق.ظ

   سلام آقای زحمتکش
   خواهش می کنم
   انجام وظیفه کردیم

 • کرامتی
  آگوست 2, 2023 at 5:26 ب.ظ

  سلام و احترام خدمت شما اقای اجاقی عزیز
  اقا خیلی ممنونم وقتی تغییرات رو روی سنگها دیدم تعجب کردم مرسی.

 • رضوانی
  مارس 3, 2024 at 1:05 ب.ظ

  برای کفپوش چوبی باید از چه نوع دستگاهی استفاده کرد

  • می 5, 2024 at 1:18 ب.ظ

   سلام با توجه به نوع کفپوش دستگاه ها متفاوت است لطفا با همکارانمان تماس حاصل کنید.

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با استادکار کفسابی