کف سابی در پاسداران ، اختیاریه ، قلهک

کف سابی در پاسداران ، اختیاریه ، قلهک

انجام خدمات ساب زنی و کف سابی در پاسداران ، اختیاریه ، قلهک از مناطق معروف فعالیت های ما در شهر تهران می باشد البته باید تاکید کرد که خدمات کف سابی در پاسداران ، اختیاریه ، قلهک به مانند دیگر مناطق ما فعالیت انجام می شود و کار ما با دستگاه های بروز و پیشرفته ساب زنی و کف سابی انجام می گیرد و همکاران ما کار کف سابی را با توجه به اطلاعات و تجربه بالایی که در امر کف سابی دارند انجام می دهند.

خدمات کف سابی برای سطح مختلف انجام می گیرد و این سطح از قبیل : سنگ ، سرامیک ، بتن ، کفپوش ، لیمنت ، پارکت ، کاشی ، آسفالت ، موزاییک و … صورت می پذیرد و البته که این موارد گفته شده بسیار موضوع حساس و تخصصی است که باید در نظر داشت فرد کف ساب باید در بداند که از چه نوع دستگاه کف سابی و لقمه ساب مخصوص به سطح استفاده صورت پذیرد.

کف سابی پله و راه پله در پاسداران ، اختیاریه ، قلهک

ساب زنی و کف سابی پله و راه پله در پاسداران ، اختیاریه ، قلهک که توسط ساب زن دستی انجام می گیرد باید در نظر داشت این خدمات برای انجام فردی با تجربه کاری بالا را می طلبد چرا که سطح باید به یک میزان فشار بیاورد و همچنین برای انجام خدمات ساب زنی و کف سابی پله و راه پله باید خیلی تمرکز بالا داشت چرا که از معدود فعالیت های سخت در مجموعه خدمات کف سابی می باشد.

کف سابی پارکینگ در پاسداران ، اختیاریه ، قلهک

با توجه به این موضوع که کف سابی پارکنیگ در پاسداران ، اخیتاریه ، قلهک از معدود مناطقی است که ما کار کف سابی پارکینگ را برای مجتمع های تجاری ، مجتمع های مسکونی و همچنین برای پارکینگ های طبقاتی انجام داده ایم. اما با یک تفاوت :

اصولا برای برخی از مجتمع های تجاری (برخی سطح پارکینگ ها از سنگ و در برخی از سطح بتن می باشد.) و مجتمع های مسکونی (اصولا سطح کف پارکینگ ها از سنگ) و همچنین پارکنیگ های طبقاتی (اکثریت سطح کف پارکینگ از بتن) می باشد که باید در نظر داشت برای ساب زدن و کف سابی پارکینگ در پاسداران ، اختیاریه ، قلهک از دستگاه های مخصوص به سطح مورد نظر استفاده کرد و البته که برای سطح بتن باید از لقمه ساب های الماسه کمک گرفت که بستگی به نوع سطح بتن دارد که از لقمه ساب الماسه نرم یا سخت استفاده کرد تا سطح را به حالت دلخواه کارفرما تبدیل کرد.

سنگ سابی در پاسداران ، اختیاریه ، قلهک

انجام خدمات سنگ سابی در پاسداران ، اختیاریه ، قلهک برای سطح هایی که سنگ می باشد صورت می پذیرد و البته باید در نظر گرفت که این خدمات برای سطح سنگ های : اسلب ، بوک مچ و فور مچ ، سنگ چینی ، سنگ تراورتن ، سنگ گرانیت ، سنگ دهبید ، سنگ گوهره و … صورت می پذیرد و باید فرد سنگ ساب خیلی با تجربه باشد تا بتواند سطح را تشخیص دهد و همچنین باید بداند از چه نوع سابی باید استفاده کند.

نماشویی در پاسداران ، اختیاریه ، قلهک

انجام خدمات نماشویی در پاسداران ، اختیاریه ، قلهک که توسط راپل کار مجموعه کار نماشویی نما انجام می گیرد و اگر نمای ساختمان شما سنگ ، کامپوزیت ، سیمان ، آجر ، چوب ، شیشه و … باشد کار نماشویی توسط افراد خبره حوزه نماشویی صورت می پذیرد. اگر نمای ساختمانی شما قبلا نماشویی صورت پذیرفته باشد در قیمت انجام خدمات نماشویی هزینه تا حدودی کاهش پیدا می کند و البته باید نمای ساختمانی از نزدیک توسط کارشناس نماشویی بررسی گردد.

ما در مجموعه برادران اجاقی انجام کلیه خدمات نماشویی ، کف سابی ، سنگ سابی ، ساب زنی پله ها و راه پله ها و پارکینگ را انجام می دهیم در صورت نیاز برای مشاوره رایگان می توانید با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس با استادکار کفسابی