اجاره دستگاه کفسابی

ما در مجموعه برادران اجاقی دستگاه های کفسابی را که در صورتی که مجموعه یا پروژه هایی نیاز به اجاره کردن داشته باشند ، می توانیم این خدمات را بدهیم که دستگاه را برای اجاره روزانه تقدیم کینم. با توجه به این موضوع که ما در مجموعه دارای حدود بیش از 50 دستگاه کفسابی هستیم می توانیم برای در اختیار داشتن و مورد نیاز بودن پروژه ها به صورت روزانه اجاره دهیم.

اجاره دستگاه سنگسابی

برای ساب زدن سنگ های خود در پروژه ها ، مجموعه های بزرگ نیاز است که خدمات ساب زنی توسط دستگاه های سنگسابی صورت بگیرد و برای اینکه بخواهید دستگاه های ساب زنی را به صورت اجاره در اختیار داشته باشید و بتوانید کار را به صورت اصولی و دقیق انجام دهید و سنگ های خود را به بهترین نحو ممکن ساب زنی کنید می توانیم این دستگاه ها را خدمت شما به صورت روزانه اجاره دهیم و شما این دستگاه ها را در اختیار داشته باشیم.

برای اینکه بخواهید ساب زدن سنگ را انجام دهید در صورتی که سطح شما دارای پستی و بلندی می باشد یا اینکه لکه هایی از قبیل مصالح ساختمانی بر روی سنگ های شما ریخته شده است می توان با سنگسابی اصولی این موارد را برطرف کرد تنها کافیست که دستگاه های سنگسابی را اجاره کنید. و کار را ساب زدن را انجام دهید.

دستگاه های ساب زنی به دو صورت می باشند یا دستگاه ها تک فاز می باشند و یا دستگاه ها سه فاز هستند :

اجاره دستگاه تک فاز کفسابی

خدمات اجاره برای دستگاه ها هم می تواند برای دستگاه های تک فاز هم می باشد و در صورتی که در ساختمان شما برق سه فاز وجود ندارد می توان از این دستگاه ها برای ساب زدن سنگ های خود استفاده کنید به طبع دستگاه های مختلفی برای ساب زدن سنگ ها وجود دارد که تک فاز می باشند و می توان این دستگاه ها را به صورت روزانه اجاره کرد و در خدمت گرفت و کار را برای ساب زدن و کفسابی انجام داد.

اجاره دستگاه سه فاز کفسابی

اگر ساختمان شما دارای آسانسور می باشد به قطع یقین می توان گفت که ساختمان شما از برق سه فاز پشتیبانی می کند و می توانید با استفاده از دستگاه های کفسابی که سه فاز می باشند کار را انجام دهید. به طبع قدرت دستگاه های سه فاز بیشتر از تک فاز می باشد.

برای انجام خدمات نیاز است که ساب خریداری شود و ما در مجموعه خدمات فروش ساب و انواع لقمه ساب ها را داریم و می توانیم این مشاوره جهت اینکه از چه لقمه ساب هایی برای چه سنگ هایی انجام می شود هم مشاوره دهیم تا دچار اشتباه برای ساب زدن لقمه ساب نامناسب نشوید.

خدمات ما در مجموعه برای خرید دستگاه ها و فروش دستگاه های دست دوم هم می باشد می توانید برای مشاوره با شماره 09351555016 تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست
Call Now Buttonتماس با استادکار کفسابی