ساب فرچه

ساب فرچه

خدمات ساب فرچه توسط مجموعه ما توسط بهترین دستگاه ها که ایرانی ، ایتالیایی ، آلمانی هستند صورت می گیرد. شماره تماس برای مشاوره 09351555016

خدمات فرچه سابی می تواند می تواند برای چند حالت صورت بگیرد و این ساب فرچه ها می تواند برای سنگ ها ، سرامیک ها ، موزاییک ها صورت بگیرد.

ساب فرچه

فرچه ساب سنگ ها

زمانی که در مورد فرچه شویی سنگ ها صحبت می کنیم می توان گفت که این خدمات برای سنگ ها مربوط به تمیز کردن سنگ ها می باشد و می توان گفت اگر سنگ های شما دارای لکه هایی مانند چسب ها ، اجرام به خود گرفته باشد می توانیم با استفاده از فرچه سابی سنگ ها را از بین برد و همین امر موجب می شود که سنگ های شما پس از فرچه شویی بسیار تمیز و شفاف شود.

فرچه سابی سرامیک :

همانطور که می دانید سرامیک ها بسیار حساس و ضعیف می باشند.و حتما باید فرچه شویی صورت بگیرد چرا که اگر فرچه شویی سرامیک تبدیل به کفسابی شود موجب می شود که سرامیک آسیب ببیند.

برای اینکه بخواهیم خدمات فرچه سابی سرامیک را انجام دهیم باید این موضوع را یاد آور شد که بر روی سرامیک ، کفسابی صورت نمی گیرد. خدمات فرچه سابی باید روی سرامیک انجام شود.

فرچه سابی موزاییک ها :

موزاییک ها به دو نوع می باشند ، موازییک هایی که شیاردار می باشند و موزاییک های صاف

مواییک های صاف می توان خدمات کفسابی استفاده کرد و در صورتی که جرم و کثیفی به حدی باشد که نخواهیم خدمات کفسابی انجام دهیم می توانیم از فرچه شویی استفاده کنیم. ولی برای موزاییک های شیار دار بی هیچ وجه نباید از خدمات کفسابی استفاده کنیم چرا که باعث می شود آسیب به شیار های موزاییک وارد شود و سبب می شود که موزاییک از بین برود. ولی برای این که بخواهیم جرم و آلایندگی هایی که بر روی موزاییک های شیار دار باشد می توانیم از خدمات فرچه شویی استفاده کنیم. سبب می شود که موزاییک های تمیز و جذاب داشته باشید.

فرجه سابی موزاییک

اسید شویی

خدمات اسید شویی که برای سنگ ها استفاده می شود و این موضوع نیاز به مهارت بالای فرد کفساب دارد چرا که در اثر لحظه ای غفلت سبب می شود که سنگ ها آسیب ببینند و از بین بروند موضوعی که باید همیشه در نظر داشت این است که اگر به صورت خودسرانه اقدام به اسید شویی کنید سبب می شود که اسید باعث خوردگی سنگ شود و سنگ آسیب جدی ببیند و این کار حتما توسط فرد مجرب صورت بگیرد چرا که اسید شویی یکی از روش های بسیار مهم و حساسی است که برروی سنگ ها و سرامیک ها انجام می شود.

جرم گیری سنگ

در صورتی که بر روی سنگ های شما جرم گرفته است می توانید از خدمات جرم گیری سنگ استفاده کنید که سبب می شود که با استفاده از ابزارهای فرچه ساب این جرم ها را از بین برد. البته باید از چه نوع فرچه هایی که باید به دستگاه وصل باشد مورد استفاده قرار بگیرد اطلاع داشت و شخص کفساب حرفه ای نباشد سبب آسیب می شود.

جرم گیری سنگ یا انجام خدمات فرچه سابی

ما در مجموعه برادران اجاقی افرادی که فعالیت دارند و مشغول به کار هستند همه دارای تجربه بالا و دقت فراوان در کار هستند که سبب می شود که در امر کفسابی در مجموعه به کار گرفته شوند . جهت مشاوره با همکاران ما با شماره 09351555016 تماس حاصل فرمایید.

انجام خدمات کفسابی در قم ، کفشویی ، و همچنین خدمات کفسابی در تهرانپارس و البته که اجاره دستگاه کفسابی نیز از فعالیت های ما در مجموعه برادران اجاقی می باشد.

ساب فرچه موزاییک

2 replies on “ساب فرچه”

 • پریوش
  جولای 25, 2023 at 7:19 ب.ظ

  سلتام عصر بخیر
  اقای اجاقی کفسابی واحد خیلی خوب شد ممنونم.
  روی سنگهای پارکینک یه مقدار لک شده اون لکا رو با چی میشه بر طرف کرد؟

  • جولای 26, 2023 at 11:25 ق.ظ

   سلام
   بستگی به نوع موادی که ریخته شده داره
   لطفا اعلام بفرمایید تا ما بتونیم راهنمایی کنیم

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با استادکار کفسابی