ساب گرانیت

ساب گرانیت

ما در مجموعه برادران اجاقی به خدمات ساب زنی گرانیت و انواع سنگ های دیگر نیز می پردازیم و از عمده فعالیت های اصلی ما برای انجام خدمات بر روی سنگ ها صورت می گیرد که می توان گفت کفسابی گرانیت نیز جزوی از فعالیت های مجموعه می باشد.

هزینه کفسابی گرانیت

موضوعی که خیلی متقاضیان از ما سوال می پرسند مربوط به نوع هزینه های کفسابی گرانیت می باشد که باید به آنها پاسخ دهیم خدمات کفسابی گرانیت به موارد مهمی از قبیل : میزان متراژ ، نوع خدماتی که می خواهد بر روی سنگ گرانیت صورت بگیرد ، آیا سنگ گرانیت نیاز به ترمیم و بازسازی دارد را شامل می شود و هر کدام از این موارد می تواند در قیمت هزینه کفسابی گرانیت مورد بررسی قرار گیرد.

ساب زدن گرانیت

برای مشاوره با همکاران ما در مجموعه می توانید با شماره 09351555016 تماس حاصل فرمایید تا قیمت حدودی و دقیق پروژه را به شما اطلاع بدهند.

کفسابی گرانیت

با توجه به نوع سنگ های گرانیت که در دگرگونی در رده سنگ های بسیار سخت می باشد برای کفسابی کردن و براق شدن سنگ گرانیت باید حتما دقت لازم را داشت و از لقمه ساب های مخصوص و در نوبت های مختلف درست استفاده شود. چرا که باید چندین مرتبه کفسابی گرانیت انجام شود تا بتوان براقیت و شفافیت سنگ گرانیت را مشاهده کرد. زمانی که کفسابی گرانیت انجام می شود باید کفساب بداند از چه نوع لقمه سابی باید استفاده کند.

کفسابی گرانیت در مجموعه ما با دستگاه های ایرانی و خارجی(ایتالیایی ، آلمانی ) صورت می پذیرد و دستگاه ها به صورت تک فاز و سه فاز می باشند و باید کار کفسابی برای سنگ های گرانیت را با دستگاه های پر قدرت که سه فاز می باشند انجام داد که همان کفسابی با دستگاه های سه فاز می باشد.

کف سابی گرانیت

فرچه ساب گرانیت

زمانی که بر روی سنگ های شما لکه ها و جرم هایی از قبیل چسب بسته شده است و نمی توان به آسانی از روی سنگ گرانیت پاک کرد می توان برای اینکار از فرچه سابی استفاده کرد و زمانی که فرچه سابی بر روی سنگ های شما صورت بگیرد سبب می شود که سنگ گرانیت شما لکه و جرم هایی را به خود نداشته باشد ولی اگر سنگ گرانیت را می خواهید که براق تر و شفافیت اولیه خود را به دست آورد می توانید با استفاده از کفسابی و سنگسابی گرانیت این کار را انجام دهید.

سنگ سابی گرانیت

با توجه به این موضوع که سنگ سابی گرانیت به روش ها و علت هایی صورت می گیرد ولی باید این موضوع را گفت که سنگ سابی گرانیت در سه مرحله صورت می پذیرد :

در مرحله اول سنگ سابی انجام می شود که پستی و بلندی های سنگ گرفته شود.

مرحله بعدی برای از بین برد خط و خش های سنگ گرانیت می باشد که توسط مجموعه انجا می گیرد.

مرحله پایانی برای درخشندگی و شفافیت کار می باشد که باید توسط لقمه ساب مخصوص انجام گیرد.

نکته مهم این می باشد که ممکن است هر کدام از این مرحله ها چندین با سنگ ساب بخورد و این بسته به نوع و نظر کفساب دارد که آیا به عنوان مثال 4 دور کفسابی کافیست یا باید این مراحل افزایش یابد چرا که در پروژه های مختلف درخواست کارفرما متفاوت می باشد و با توجه به نوع درخواست تعداد ساب و کفسابی با دستگاه متفاوت می باشد.

انجام خدمات کفسابی در مازنداران ، کفسابی در کاشان ، کفشویی و همچنین خدمات اجاره دستگاه کفسابی نیز از فرآیند ها و فعالیت هایی است که در مجموعه ما انجام می گیرد.

ساب گرانیت

2 replies on “ساب گرانیت”

 • محمد خدادوست
  آگوست 26, 2022 at 4:24 ب.ظ

  سلام آقای اجاقی ممنونم از کف سابی خوبی که برای پارکینگ ما انجام دادید بسیار تمیز و شفاف شده سپاسگزارم

  • سپتامبر 11, 2022 at 10:34 ب.ظ

   ممنونم جناب خدادوست
   باعث افتخار ماست که رضایت داشتید.

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با استادکار کفسابی