نانو نما

نانو نما

نانو کردن نما یکی از خدمات می باشد که باعث می شود که دیگر لکه ای بر اثر بارندگی بر روی سطح نما باقی نماند که این امر یکی از فناوری هایی است که امروزه بر روی بیشتر نماها استفاده می شود و سبب می شود که نمای ساختمانی به بهترین شکل ممکن پس از تمیز شدن نما دیگر لکه ای بر روی نما نماند و به اصطلاح آب گریز گردد.

باید توجه داشت که نانو نما در امر نماشویی مورد استقبال خیلی از متقاضیان ما در امر نماشویی قرار گرفته است و امروزه یکی از بخش های جدایی ناپذیر در امر شستشوی نما شده است و نمی توان گفت که نمای ساختمانی پس از شستشو نیاز به نانو ندارد چرا که اگر نانو نما صورت پذیرد موجب می شود که پس از برخورد لکه ای و آلایندگی با نما ، جذب نما اتفاق نیافتد و همین امر موجب می شود که نمای ساختمانی تمیز و بدون لکه و کثیفی دیده شود چرا که قبل از نانو نما ، نمای ساختمانی به بهترین شکل ممکن شسته می شود و بسیار تمیز و بدور از لکه می گردد.

نانو نما

نانوی نمای آجر

در نماهای آجری همانطور که می دانید اگر نمای ساختمانی به شکل کامل شتسشو نگردد باعث می شود که لکه را در خود نشان دهد و همچنین اگر امر خشک شدن نما به صورت کامل اتفاق نیافتد سبب می شود که نمای ساختمانی سفیدک و شوره بزند و این امری است که همکاران ما به آن اهمیت می دهند و برای اینکه این فرآیند تکمیل شوند بازه ای مشخص برای خشک شدن نما منتظر می مانند و در برخی مواقع اتفاق افتاده است که روز بعد اقدام به نانوی نمای آجر می کنند.

نانوی نمای آجر

با توجه به این که اقدام نانوی نمای آجر در برخی مواقع بسیار نیاز اساسی است که باید حتما باشد تا نمای ساختمانی زیبا و تمیز دیده شود. اگر نمای ساختمانی شما آجر می باشد و نیاز است که کار شستشو صورت پذیرد توصیه می شود که نمای آن نانو شود و فرآیند نانوی نمای آجر موجب می شود که دیگر لکه ی سفید و شوره بر روی نما دیده نشود.

آبگریز کردن نما

آبگریز کردن نما یا همان نانوی نما یکی دیگر از اصطلاحات در امر نانو کردن نما می باشد البته که باید در نظر داشت که این خدمات برای همه نوع نما استفاده می شود یعنی برای نماهای شیشه ای ، نمای سنگی ، نمای آجری ، نمای کامپوزیت ، نمای چوبی و … کاربرد دارد.

اکثر مجتمع ها و برج هایی که نمای آنها شیشه ای می باشد فرآیند آبگریز کردن نما را انجام می دهند و باید در نظر داشت که این خدمات بسیار با ارزش می باشد برای مجتمع ها و برج ها چرا که سبب می شود که نمای به شدت جذاب و زیبا به نظر برسد.

آبگریز کردن نما

در واقع آبگریز کردن نمای ساختمان در مناطق شمال کشور عزیزمان ایران بسیار خوب اتفاق می افتد سبب می شود که به دلیل بارندگی های زیادی که در این مناطق وجود دارد سبب می شود که نمای ساختمان ها از بین برود و اکثرا با توجه به سقف های شیروانی که دارند محافظ هایی است برای اینکه بر روی دیواره نما نریزد تا موجب شود به مرور دیواره نما از بین برود ولی اگر بتوان دیواره نمای ساختمان را آبگریز کرد دیگر نیازی نیست که استرس داشته باشید که ممکن است نمای ساختمان در اثر بارش باران و رطوبت از بین برود و موجب می شود که نمای ساختمانی بسیار ایمن داشته باشید.

ما در مجموعه برادران اجاقی پس از شستشوی نمای ساختمان اگر نیاز باشد که کار نانوی نما ساختمان را انجام می دهیم جهت دریافت مشاوره و تماس با همکاران ما با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

خدمات ما در مجموعه به نماشویی و نانو کردن نما محدود نمی شود بلکه باید گفت خدمات ساب زنی ، کفسابی ، ساب زنی دستی ، کفسابی منزل برای مناطق های مختلف تهران انجام می گیرد و از این مناطق می توان به کفسابی در الهیه ، کفسابی در زعفرانیه ، کفسابی در بریانک ، کفسابی در یوسف آباد ، کفسابی در تجریش و … انجام می گیرد. در صورتی که نیاز به خدمات و مشاوره در این زمینه ها دارید با همکاران ما در مجموعه برادران اجاقی تماس حاصل کنید.

نانو کردن سطح نما
نانو نما با دستگاه نماشویی

2 replies on “نانو نما”

 • اکبری
  جولای 21, 2023 at 8:25 ب.ظ

  سلام اقای اجاقی خسته نباشید
  ببخشید میخواستم بدونم که شستن نمای یه ساختمون 6طبقه چقدر زمان میبره ؟
  ممنون میشم جواب سوالمو بدین.

  • جولای 22, 2023 at 9:39 ق.ظ

   بستگی به کار داره جناب اکبری و اینکه آیا نمای شما قبلا شستشو انجام شده یا خیر
   در ضمن نوع نما در شستشو مههم است که نمای ساختمانی شما از چه نوع و جنسی است

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با استادکار کفسابی