نماشویی ساختمان

نما شویی

به خدماتی که برای زدودن آلودگی ها و جرم های موجود بر روی نمای ساختمان ارائه می گردند، نماشویی ساختمان می گویند. نماشویی ساختمان راهکاری ارزان و مؤثر برای زیباتر شدن ساختمان می باشد. امروزه نمای ساختمان جزء ارکان اصلی یک ساختمان یا مجموعه می باشد که همچون یک لباس زینتی بر بدنه ساختمان ایفای نقش می کند، نقشی دوجانبه که نه تنها در امر زیبایی نما اهمیت بسزایی دارد، بلکه در مباحث زیباسازی شهری نیز مورد توجه قرار می گیرد از همین رو نماشویی یا شستشوی نمای ساختمان اهمیت ویژه ای پیدا می کند.

روش های شستشوی نما و مواد نماشویی

برای شستشوی نمای ساختمان از مواد مخصوص و متریال های گوناگون استفاده می گردد.

مواد شوینده با خاصیت چربی زدایی – مواد شوینده جرم گیر و …

از بهترین فواید استفاده از مواد نماشویی میتوان به پاک شدن آلودگی ها ی دود خودرو، و جرم های سرسخت و سنگین از سطح نما نام ببریم که بصورت رسوب بر سطح نمای ساختمان فرود امده اند و به علت عدم نماشویی تحت تاثیر بارندگی و رطوبت به حالت اسیدی و خورنده تبدیل میشوند و در طولانی مدت باعث خورده شدن و ترک برداشن و شکسته شدن سنگ نما میشود ودر تخریب نمای ساختمان تاثیر زیادی میگذارد و در دراز مدت زیبایی نمای ساختمان را به هم میزند و چهره زشتی به سازه و معماری شهر القا می نماید.

نماشویی توسط دسترسی با طناب یکی از شیوه‌های این کار بر روی انواع ساختمان‌ها با ارتفاع بلند می‌باشد. این روش در ایران در حدود ۱۵تا۱۷سال است که اجرا می‌گردد. نحوه شستشو بستگی به نوع نما دارد.

مجموعه کفسابی برادران اجاقی با تجربه سال ها خدمت در ین زمینه به انجام پروژه های نماشویی ساختمان نیز می پردازد.کفسابی برادران اجاقی با جدیدترین دستگاه های کفسابی و سنگسابی برای انواع سطوح در غرب و کل منطقه تهران آماده خدمت رسانی می باشد.برای اینکه با طرز کار مجموعه کفسابی و سنگ سابی برادران اجاقی بیشتر آشنا شوید با ما همراه باشید.

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس با استادکار کفسابی