نماشویی ساختمان

روش های شستشوی نما و مواد نماشویی

برای شستشوی نمای ساختمان از مواد مخصوص و متریال های گوناگون استفاده می گردد.

مواد شوینده با خاصیت چربی زدایی – مواد شوینده جرم گیر و …

از بهترین فواید استفاده از مواد نماشویی میتوان به پاک شدن آلودگی ها ی دود خودرو، و جرم های سرسخت و سنگین از سطح نما نام ببریم که بصورت رسوب بر سطح نمای ساختمان فرود امده اند و به علت عدم نماشویی تحت تاثیر بارندگی و رطوبت به حالت اسیدی و خورنده تبدیل میشوند و در طولانی مدت باعث خورده شدن و ترک برداشن و شکسته شدن سنگ نما میشود ودر تخریب نمای ساختمان تاثیر زیادی میگذارد و در دراز مدت زیبایی نمای ساختمان را به هم میزند و چهره زشتی به سازه و معماری شهر القا می نماید.

نماشویی توسط دسترسی با طناب یکی از شیوه‌های این کار بر روی انواع ساختمان‌ها با ارتفاع بلند می‌باشد. این روش در ایران در حدود ۱۵تا۱۷سال است که اجرا می‌گردد. نحوه شستشو بستگی به نوع نما دارد.

مجموعه کفسابی برادران اجاقی با تجربه سال ها خدمت در ین زمینه به انجام پروژه های نماشویی ساختمان نیز می پردازد.کفسابی برادران اجاقی با جدیدترین دستگاه های کفسابی و سنگسابی برای انواع سطوح در غرب و کل منطقه تهران آماده خدمت رسانی می باشد.برای اینکه با طرز کار مجموعه کفسابی و سنگ سابی برادران اجاقی بیشتر آشنا شوید با ما همراه باشید.

در صورتی که می خواهید بدانید کفسابی چیست و اینکه چگونه خدمات کفسابی در غرب تهران ارائه می گردد باید گفت که کفسابی با دستگاه صورت می پذیرد که به موجب آن سطح به صورت کاملا تمیز و براق تبدیل می گردد و باید گفت که این خدمات موجب می گردد تا سطح به حالت اولیه باز می گردد و البته که خدمات کفسابی راه پله و همچنین خدمات کفسابی پارکینگ نیز در مجموعه اجاقی انجام می گیرد.

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس با استادکار کفسابی