پیچ و رولپلاک نما

پیچ و رولپلاک نمای ساختمان

یکی از معدود خدماتی که امروزه اکثر کارفرماها و متقاضیان به دنبال این خدمات هستند پیچ و رولپلاک نما می باشد که برای مقاوم سازی نمای ساختمان به بدنه نما که موجب عدم ریزش سنگ نما می شود و باعث می شود که نمای ساختمان ریزش نکند و خطرات جانی به با نیافریند. شما با استفاده از خدمات پیچ و رولپلاک کردن نمای ساختمان سبب می شوید که نمای ساختمان شما مقاوم شود و باعث می گردد که ایمنی کامل داشته باشد و هیچ گونه خطرات جانی را به بار نیافریند.

ما در مجموعه برادران اجاقی به فعالیت مربوط به انجام خدمات پیچ و رولپلاک نما مشغول می باشیم و همکاران ما با برای انجام خدمات پیچ و رولپلاک نما با استفاده از راپل اقدام به فعالیت می کنند و تمامی کارهای مربوط به پیچ و رولپلاک کردن نما را به بهترین نحو ممکن انجام می دهند.

ریزش کردن سنگ نما

با توجه به این موضوع که پس از نصب سنگ نما ممکن است که مدتی پس از گذشت زمان در اثر برخورد آب با نما و همچنین عدم استفاده درست از مقدار ملات مناسب برای پشت سنگ نما برای چسبیدن به دیواره نما موجب می شود که نما ریزش کند و این ریزش نما می تواند در اثر بی توجهی به آن موجب آفرینش یک خطر جانی می شود و ممکن است که عابرین و یا حتی اعضای ساختمان دچار حادثه جبران ناپذیری شود برای همین موضوع برای اینکه بخواهید از خطرات این مورد در امان باشید توصیه ما استفاده از خدمات پیچ و رولپلاک نما می باشد تا بتوانید نمای خود را به دیواره محکم کنید تا دیگر آسیبی به افراد وارد نشود.

با توجه به این که نمای سنگ پس از نصب آن در اثر گذشت زمان سبب می شود که نمای ساختمان در اثر واکنش با سرد و گرم شدن هوا ، باران ها و … می تواند باعث شود که سنگ از دیواره جدا شده و از ساختمان به زمین پرتاب شود و به دنبال این سقوط می تواند خطرات جانی داشته باشد که باید قبل از ریزش نمای ساختمان نسبت به پیچ و رولپلاک کردن آن اقدام صورت پذیرد. با توجه به امکان خطر جانی باید عمق فاجعه را بسیار بالا دانست.

رولپلاک

رولپلاک نوعی بست است که روی دیوار نصب می گردد. جنس آن ها معمولا پلاستیکی و مخروطی شکل است و بهترین نوع پیچ را که باید در اسکوپ کردن سنگ ها به کار برد پیچ گالوانیزه است زیرا در برابر شرایط جوی مقاومت بیشتری از خود نشان میدهد و بهتر است که این پیچ ها بر روی بتونه کار شوند. بد نیست بدانیدکه این بعد از پیچ و رولپلاک نما، این پیچ ها در ظاهر ساختمان از فاصله حداقل ۵ متری قابل رویت نیستند.

در هر ۵۰ سانتی متر از نمای ساختمان نصب می گردد.

اگر عرض نما کمتر از ۵۰ سانتی متر باشد برروی پیچ و رولپلاک نما هر یک از پلاک ها دوپیچ زده می شود.

برای ثابت نگه داشتن نما های سنگی که عرض آنها باریک تر از ۱۰سانتی متر باشد.

پس از پیچ و رولپلاک کردن نما آیا پیچ ها مشخص می شود؟

با توجه به این موضوع که پس از پیچ و رولپلاک کردن سنگ نما موجب می شود که پیچ هایی که به نمای سنگی چسبیده است دیده شود و باید یک عیب در نما دانست برای این کار هم همکاران ما با استفاده از بتونه روی جا پیچ و رولپلاک را می پوشانند و همچنین با توجه به این موضوع که باید حتما روی پیچ و رولپلاک باید ضدآب باشد تا در هنگام بارندگی به پشت نما نفوذ نکند که باعث از بین رفتن هزینه پیچ و رولپلاک گردد.

البته که همکاران ما در مورد عایق کردن و همچنین بتونه کاری جای پیچ و رولپلاک بسیار خبره می باشند تا کار بدون عیب و نقص تحویل کارفرما دهند و در مورد پیچ و رولپلاک کردن که بتونه کاری روی آن صورت می گیرد طوری می باشد که آبگریزی روی آن صورت گرفته است.

آیا در پیچ و رولپلاک کردن ، نما کثیف می گردد ؟

در این مورد با توجه به این که برای پیچ و رولپلاک کردن سنگ به نمای ساختمان با استفاده از دریل برای سوراخ کردن سنگ نما استفاده می شود که نمای سنگ به دیوار پیچ گردد ممکن است که گرد و خاک هایی را به همراه داشته باشد و همین امر موجب می شود که نمای ساختمان و دیواره های پنجره ها کثیف شود و نیاز است که تمیز کاری نما صورت بگیرد و اگر پس از اتمام کار پیچ و رولپلاک کردن در صورتی که مالک ساختمان احساس نیاز به شستشوی نمای ساختمان کند می توانیم این کار را با هزینه ی کمتری انجام دهیم چرا که همکاران ما در محل حضور دارند و نیازی به هزینه ایاب و ذهاب نیست.

ترمیم و بند کشی نما

در بازه های زمانی مختلف و انجام کارهای صورت گرفته مختلف می توان این موضوع را در نظر داشت که کار بندکشی نما و همچنین ترمیم نما نیاز است که به دنبال آن موجب می شود که نمای ساختمان بازسازی شده خوب را داشته باشید. ترمیم نما که حتما باید از نوع نمای دیوار که موجب تخریب قسمتی از نما شده است تهیه گردد و کار ترمیم صورت بگیرد ولی در مورد بندکشی نما باید بگوییم که بندکشی و بتونه کشی نما برای بند بین سنگ ها صورت می گیرد و پس از آن آبگریزی صورت می گیرد که به نما نم ندهد.

برای پیچ و رولپلاک کردن نما چه ابزاری لازم است ؟

با توجه به این مورد که برای پیچ و رولپلاک کردن نمای ساختمان نیاز است که از دریل و مته مخصوص استفاده گردد که در این حالت همکاران ما با استفاده از طناب مخصوص که دوره ی راپل کاری را گذرانده اند از ساختمان آویزان می شوند و کار پیچ کردن نمای سنگ را به دیوار ساختمان انجام می دهند و همین امر موجب می شود تا نمای سنگ ساختمان به دیوار سفت و محکم گردد.

پیچ و رولپلاک نما و هزینه و قیمت آن

پیچ و رولپلاک کردن نما ساختمان را با استفاده از میزان کاری که نیاز است بر روی نمای ساختمان صورت بگیرد انجام می شود و همین موضوع را می توان در مورد قیمت گذاری پیچ و رولپلاک کردن نما دانست.

با توجه به میزان فضای نمای ساختمان که باید پیچ و رولپلاک انجام گیرد و همچینن در مواقعی سوای کار پیچ و رولپلاک نیاز است که خدمات ترمیم نما و همچنین درزگیری نما صورت بگیرد که هر کدام از این موارد می تواند در قیمت نهایی کار تاثیر داشته باشد و باید به صورت دقیق بررسی صورت بگیرد و برای دریافت قیمت حدودی کار پیچ و رولپلاک نما می توان این موضوع را دخیل دانست که نمای ساختمان هر چه متراژ نما بیشتر باشد به طبع قیمت کار تا حدودی پایین می آید.

جهت استعلام قیمت و میزان هزینه کار می توانید با شماره 09351555016 تماس حاصل فرمایید.

پیچ و رولپلاک نما توسط راپل کار

خدمات پیچ و رولپلاک نما توسط راپل کار صورت می گیرد و همکاران ما در زمینه راپل دوره های مخصوص را گذرانده اند و در کار خود بسیار خبره می باشند و همین امر موجب می شود که نمای ساختمان شما بدون نیاز به نصب داربست صورت بگیرد و همکارانما طناب خود را به پشت بام شما به یک سطح اتکایی وصل می کنند و با استفاده از طناب مخصوص از ساختمان آویزان می شوند و کار پیچ و رولپلاک کردن نما را از بالا به پایین انجام می دهند.

آیا می توان سرامیک نما را پیچ و رولپلاک کرد ؟

با توجه به این مورد که سرامیک برای به صرفه بودن از لحاظ مالی و اقتصادی برای کارفرمایان ساختمان می تواند یکی از گزینه های بسیار جذاب برای کار کردن نمای ساختمان باشد این موضوع موجب شده است که کارفرمایان ساختمانی بسیاری نمای ساختمان خود را از سرامیک کار کنند و با توجه مورد دیگری که در مورد سرامیک وجود دارد که مواد اصلی تشکیل دهنده ی آن از خاک رس می باشد و ملاتی که برای نصب آن معمولا استفاده می شود از سیمان می باشد.

با توجه به این که در فصل های سرد و گرم سال سبب می شود که دچار انبساط و انقباض سنگ و ملات ساختمانی صورت بگیرد به عنوان مثال در فصل گرم سال سرامیک میزانی را به حجم آن اضافه می گردد و همچنین در با توجه به این مورد که ملات ساختمانی از سیمان هست به حجم آن اضافه می گردد و چون این افزایش حجم به یک میزان نیست موجب می شود که نمای سیمانی سقوط کند.

چگونگی پیچ و رولپلاک کردن سرامیک نما

با توجه به این موضوع که پیچ و رولپلاک نمای سیمانی بسیار حساس و شکننده می باشد و باید در پیچ و رولپلاک کردن آن دقت لازم را داشت و همچنین به تجربه فرد راپل کار هم مرتبط می شود و به کمک آن است که سبب می شود که نمای ساختمان بدون عیب و ایراد پیچ و رولپلاک گردد.

چگونگی پیچ و رولپلاک کردن سنگ تراورتن

با توجه به این که در نمای ساختمانی از سنگ های تراورتن استفاده می شود و می توان گفت که یکی از محبوبترین سنگ ها می باشد و کارفرمایان برای نما ساختمان خود از سنگ های تراورتن استفاده می کنند و همین امر موجب شده است که بیشتر استفاده شود. با توجه به اینکه نمای تراورتن مقاومت بالایی در برابر آب و هوای ساختمانی دارد و کمتر موجب می شود که نمای ساختمانی ریزش سنگ تراورتن داشته باشد و در صورتی که این اتفاق بیافتد می توانیم با گروه پیچ و رولپلاک کاران برادران اجاقی تمامی کارهای ترمیم و بندکشی نمای سنگ تراورتن را انجام دهیم.

چگونگی پیچ و رولپلاک کردن سنگ گرانیت

سنگ های گرانیت هم کاربردهای بالایی در استفاده صنعت برای نمای ساختمان دارد و برای پیچ و رولپلاک کردن نمای ساختمان باید دقت لازم را داشت که سنگ گرانیت در اثر پیچ و رولپلاک شدن ترک برندارد و با توجه به اینکه همکاران ما در امر پیچ و رولپلاک کردن نمای ساختمانی بسیار خبره می باشند سبب شده است که سنگ های گرانیت را به بهترین نحو ممکن پیچ و رولپلاک کنند.

چگونگی پیچ و رولپلاک کردن سنگ چینی

با توجه به این که در صنعت سنگ های چینی وجود دارند و مواد تشکیل دهنده سنگ های چینی از آهک می باشد و هنگامی که سنگ های چینی را با چشم نگاه کنیم بلور های ریز و درشت به چشم می خورد و می توان نظاره گر بود و البته اگر بر روی سنگ های چینی با دست بزنیم صدای چینی می دهد و برای پیچ و رولپلاک کردن نمای سنگ های چینی باید دقت داشت چرا که در اثر فشار بالای دریل ممکن است که سنگ ترک بردارد و باید برای پیچ و رولپلاک کردن نمای ساختمانی از پیچ و رولپلاک های نازک و بلند استفاده کرد و دریل را بر روی قدرت ضربه پایین قرار داد تا آسیبی هنگام پیچ و رولپلاک کردن سنگ وارد نشود.

چگونگی پیچ و رولپلاک کردن سنگ مرمریت

سنگ های مرمریت یکی دیگر از سنگ هایی است که با توجه به خواهان زیادی که در عرصه نمای سنگ دارد مورد استفاده و مورد خواهان کارفرمایان سنگ می باشد.

البته با توجه به این موضوع که سنگ های مرمریت سطح شیشه ای دارند باید حتما در نظر داشت که سنگ های مرمریت در هنگام دریل کاری نیاز است که بر روی نقطه مورد نظر فشار آورد تا اینکه دچار آسیب نشود و سطح شیشه ای آن از بین نرود و دچار خط و خش نگردد.

تمامی کار های نما از قبیل پیچ و رولپلاک کردن نما برای مجموعه برادران اجاقی به صورت کاملا تضمینی انجام می شود و همکاران ما کار را با رضایت مشتری تحویل می دهند.

البته همکاران ما در مجموعه برادران اجاقی به خدمات کفسابی بتن ، کفسابی راه پله ، کفسابی پارکینگ و …. نیز مشغول می باشند که ارائه خدمات کفسابی در غرب تهران انجام می گیرد و باید گفت که این خدمات جهت بهبود وضعیت سطح مورد نظر می باشد.

2 replies on “پیچ و رولپلاک نما”

 • رضا بیگدلی
  نوامبر 10, 2021 at 8:47 ق.ظ

  دم برادران اجاقی گرم که نمای مارا پیچ و رولپلاک کردند و ماخیلی راضی هستیم از کارشون.قیمت پیچ کردن سنگ نما شرکت اجاقی خیلی بهتر از قیمت شرکت جهان فرود هستش.ممنون از شما.

  • نوامبر 22, 2021 at 9:24 ق.ظ

   سلام آقای بیگدلی
   خواهش میکنم جناب بیگدلی
   خداروشکر که راضی هستید

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس با استادکار کفسابی