کار در ارتفاع

کار در ارتفاع

به مجموعه از کار هایی که در ارتفاعی از سطح زمین حدود 1 و نیم متری از سطح انجام می شود را می توان گفت که کار در ارتفاع می باشد و در مواقعی که کار بر روی چهارپایه ، نردبان و … صورت می پذیرد را می توان گفت که کار در بلندی می باشد.

خدمات ما در مجموعه برادران اجاقی مربوط به انجام کلیه خدمات از قبیل ، تعویض لامپ های منزل ، تعویض لامپ های نمای ساختمان و بررسی عیب و ایراد لامپ های نمای ساختمان را انجام می دهیم. البته باید به صورت کلی اعلام کرد که تمامی خدماتی که به دور از افراد صاحب منزل انجام می شود و نیاز است که فرد متخصص در امر ارتفاع و کار در ارتفاع اقدام برای انجام کار کند را ما در مجموعه انجام می دهیم.

همکاران ما برای انجام خدمات کار در ارتفاع ، تجربه ها و همچنین روش های انجام خدمات و چگونگی انجام خدمات را در دوره های تخصصی آموزش دیده اند و همین امر موجب شده است که بتوانند در امر کار هایی که در ارتفاع می باشد شما را کمک و همراهی کنند و بتوانند بهترین خدمات را ارائه دهند و همین موجب شده تا بتوانیم در امر خدمات رضایت متقاضیان را جلب کنیم.

برای انجام خدمات و سریع تر انجام دادن کار ها در ارتفاع های نما ، کار با طناب انجام می شود و همین امر موجب می شود که ارتفاع کاران با طناب ها موجود که از ایمنی های بالایی برخوردار است از ارتفاع آویزان شوند و به موجب همین امر سبب شده است که شروع به تمیز کردن نما ، نصب تابلو ها در نما ، تعویض لامپ نمای ساختمان ها کنند.

برای هر چه سریعتر پیش رفتن کارها باید از افراد متخصص در این امر استفاده کرد که ما در مجموعه برادران اجاقی این کار را انجام می دهیم و کافیست که با شماره تماس های موجود در سایت اقدام به مشاوره و دریافت راهنمایی در امر کار در ارتفاع کنید و از همکاران ما برای انجام کارها مشورت بگیرید.

نصب تابلو در ارتفاع

برای نصب تابلو در ارتفاع با توجه به موضوع محدود بودن فضای کافی و همچنین در دسترس نبودن فضا در امر نصب تابلو باید بگوییم که این امر موجب شده است که متقاضیان زیادی اقدام به درخواست نصب تابلو در ارتفاع کنند و به موجب همین امر سبب شده است که ما برای انجام این خدمات از همکاران خود که دوره تخصصی انجام خدمات نصب تابلو در ارتفاع را انجام می هند استفاده کنیم که در ارتفاعات بالاتر هم این کار را انجام می دهند و تمامی خدمات به صورت اصولی و کاملا صحیح می باشد.

تعویض لامپ نمای ساختمان

برای تعویض لامپ نمای ساختمان همکارانمان از ساختمان ها به کمک طناب های مخصوص آویزان می شوند و به موجب آن در صورتی که در لامپ نماهای ساختمان عیب و ایرادی باشد برطرف کرده و در صورت نیاز لامپ نمای ساختمان را تعویض می کنند.

برای این کار بستگی به نوع نما میزان فرآیندی که باید از نما انجام شود متفاوت می باشد و اگر نما ساختمان سیم کشی برقی به مشکل خورده باشد این اتفاق سبب می شود که لامپ نمای ساختمان تعویض گردد.

یکی دیگر از خدماتی که کار در ارتفاع محسوب می شود می توان به نماشویی اشاره کرد که شستشوی نمای ساختمان می باشد البته شستشوی انواع نما ها وجود دارد که ما در این جا به عنوان مثال شستشوی نمای آجری را مثال می زنیم که این کار سبب می شود که نمای ساختمانی تمیز و مرتب و بدور از هر گونه آلودگی باشد.

جهت دریافت و مشاوره در امر کار در بلندی ها و انجام خدمات در ارتفاع کافیست با شماره 09351555016 تماس حاصل فرمایید. مجموعه برادران اجاقی

البته که خدمات شست و شوی نمای شیشه ای ، شست و شوی نمای آجری نیز می تواند از خدمات کار در ارتفاع باشد چرا که همکاران ما در مجموعه با استفاده از دستگاه های راپل صورت می پذیرد و همکارانمان این خدمات را با دستگاه های پیشرفته انجام می دهند.

همکاران ما در مجموعه خدمات کفسابی و سنگسابی را نیز انجام می دهند که می توان به کفسابی سرامیک ، ساب زدن سنگ کابینت ، ساب زنی دستی ، سنگسابی انواع سنگ ها و … اشاره کرد که از دیگر خدمات ما در مجموعه است.

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس با استادکار کفسابی