کفسابی سرامیک

کفسابی سرامیک

خدمات ما برای شستشوی سرامیک می باشد و همکاران ما برای شستن سرامیک های شما و انجام خدمات ساب سرامیک را انجام خواهند داد.

البته باید ابتدا در مورد این که خدمات کفسابی سرامیک و خدمات کفسابی سنگ بسیار متفاوت است یک سری توضیحات داده شود تا در مورد چگونگی انجام خدمات کفسابی در سرامیک شوید. همانطور که از اسم آن مشخص است برای انجام خدمات کفسابی باید اصولا لایه ای از سطح برداشته شود تا تمیزی به چشم بیاید و این خدمات در سنگ ها و بتن ها و موازییک ها به چشم می آید ولی در خدمات شستشوی سرامیک ها همانطور که می دانید اگر لایه ای برداشته شود دیگر سرامیک باقی نخواهد ماند و این امر سبب می شود که آسیب به سرامیک زده شود.

کفسابی سرامیک

خدمات کفسابی سرامیک که به آن سرامیک شویی ، فرچه سابی سرامیک ، فرچه شویی سرامیک گفته می شود را می توان نام برد و باید تا اینجای کار دانسته باشید که خدمات کفسابی سرامیک صرفا اسم آن است و نمی توان از خدمات کفسابی برای سرامیک ها استفاده کرد. چرا که آسیب به سرامیک وارد می شود.

شستشوی سرامیک یا فرچه سابی

خدمات شستشوی سرامیک ها باید به صورت اصولی باشد تا سرامیک که یک لایه ای روی خود دارد را از بین نرود و همین امر موجب می شود که سرامیک ها برای شستشوی خود از خدمات فرچه سابی استفاده شود چرا که با استفاده از فرچه سابی می توان تمامی لکه های و چسب و آلودگی هایی که بر روی سرامیک ها وجود دارد را از بین برد.

شستشوی سرامیک یا فرچه سابی

در این بین با توجه به میزان کثیفی که بر روی سرامیک ها وجود دارد باید به این موضوع اشاره کرد که فرچه مخصوص به خود را باید بر روی دستگاه نصب کرد و اگر از فرچه ساب های خیلی زبری استفاده شود ممکن است که آسیب به سرامیک وارد شود و این امر حتما باید مورد بررسی قرار گیرد که آیا فرد کفساب دارای تجربه کافی دارد که کار فرچه سابی سرامیک را انجام دهد. اگر نمونه کارهای مرتبط و تجربه کافی را دارا باشد می توان گفت که سرامیک ها شما چه بسا تمیز تر و هیچ گونه عیب و ایرادی نخواهند داشت.

ساب سرامیک

برای انجام خدمات ساب سرامیک باید بدانیم که با توجه به خاصیت سرامیک این کار علنا شدنی نیست ولی با توجه به این موضوع که در ساب سرامیک و یا کفسابی سرامیک در عموم جامعه رواج پیدا کرده است و مردم بیشتر از این لفظ برای انجام خدمات سرامیک خود استفاده می کنند باید بگوییم که فرچه سابی یکی از فرآیند های مورد کاربرد برای خدمات سرامیک می باشد و در اصل باید به جای کلمه ساب سرامیک و یا کفسابی سرامیک از فرچه سابی سرامیک استفاده کنیم.

ساب سرامیک

ما در مجموعه برادران اجاقی خدمات فرچه سابی سرامیک را انجام می دهیم و کافیست با شماره 09351555016 تماس حاصل فرمایید.

انجام خدمات کفسابی آجر ، کفسابی در نارمک ، کفشویی و همچنین اجاره دستگاه کفسابی نیز از خدمات ما در مجموعه برادران اجاقی می باشد.

کف سابی سرامیک

1 reply on “کفسابی سرامیک”

  • عمادی
    آگوست 2, 2023 at 3:07 ب.ظ

    سلام اقای اجاقی خسته نباشید کفسابی سرامیک های پذیرایی ما عالی شد ممنونم از شما.

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با استادکار کفسابی