کف سابی موزاییک

کف سابی موزاییک

کف سابی موزاییک یکی از خدمات ما در مجموعه برادران اجاقی محسوب می شود که به صورت کاملا تخصصی با دستگاه های مخصوص ساب زنی انجام می شود و این دستگاه ها که مدل های ایتالیایی و ایرانی و آلمانی می باشد که کار توسط افراد متخصص در این حوزه انجام می گیرد.

کفسابی موزاییک

در صورتی که کف ساختمان یا محیطی که می خواهید خدمات ساب زنی انجام دهید از موزاییک می باشد که باید توجه داشته باشید که ساب زنی و کف سابی موزاییک بسیار خاص می باشد چرا که برخی از موزاییک ها با توجه به این که در ساختار خود شیارهایی را دارند و در برخی موارد لایه ای بسیار نازک بر روی آنها قرار دارد که اگر ساب زنی انجام شود ممکن است که شیارها و همچنین لایه ی رویه آن از بین برود در این حالت باید توجه داشت که خدمات ساب زنی موزاییک بسیار امر حساس می باشد که توصیه ما سپردن کار به کاردان می باشد که آسیبی برای موزاییک های شما به وجود نیاید. انجام خدمات ساب زنی دستی بر روی سطح موزاییک ها انجام می گیرد.

کف سابی موزاییک پارکینگ

برخی از ساختمان های قدیمی با توجه به بافت قدیمی که دارند برای پارکینگ ساختمان خود از موزاییک ها استفاده کرده اند در چنین حالتی باید توجه داشت که کف سابی موزاییک پارکینگ صورت می پذیرد و همین امر نیازمند استفاده از دستگاه های کف سابی می باشد و اگر با توجه به نوع موزاییک بتوان از کف سابی استفاده کرد که کار صورت می پذیرد و اگر با توجه به ساختار موزاییک ها نتوان از خدمات ساب زنی برای موزاییک های پارکینگ استفاده کرد حتما باید از خدمات فرچه سابی موزاییک استفاده نمود.

کف سابی موزاییک مغازه

اگر کف مغازه از موزاییک می باشد و نیاز هست که لکه ها و کثیفی هایی که بر روی سطح موزاییک ها وجود دارد از بین برود حتما باید از خدمات ساب زنی موزاییک استفاده کنید تا کف مغازه شما به حالت تمیز و یک نواخت تبدیل گردد. البته که اگر سطح کف مغازه کفپوش باشد خدمات کفسابی کفپوش نیز انجام می گیرد.

اگثر مواقع در تعویض روغنی ها و مکانیکی ها بر اثر ریخته شدن روغن بر روی سطح مغازه باعث می شود که موزاییک مغازه بسیار چرک دیده شود که در همچین مواقعی نیاز است که خدمات کف سابی و یا فرچه زنی بر روی کف مغازه انجام گردد تا سطح موزاییک بسیار شفاف و براق گردد.

کف سابی موزاییک پشت بام

با توجه به این که کف پشت بام ها دربرخی ساختمان ها از موزاییک می باشد که برای اینکه اگر قسمتی از پشت بام  نم می دهد و نیاز است که ترمیم شود این کار توسط همکارنمان در مجموعه انجام می گیرد و اگر نیاز است که به دلیل اینکه در معرض مستقیم افتاب قرار دارد برای اینکه شفافیت و براقیت به موزاییک برگردد نیاز است که کف سابی یا فرچه سابی بر روی موزاییک های شما انجام گیرد.

در نظر داشته باشید که آب بندی پشت بام بعد از کف سابی انجام می گیرد که سطح پشت بام شما بدون هیچ گونه چکه ی آبی انجام گیرد چرا که در مواقعی ممکن است که اگر مجموعه کار آب بندی پشت بام را انجام ندهد بعد از گذشت زمانی به ساختمان آب نم بدهد و باعث شود که هزینه دوباره کاری جهت آب بندی پرداخت گردد.

کف سابی موزاییک حیاط

اگر از موزاییک ها برای حیاط ساختمان خود استفاده کرده اید و نیاز است که کف سابی انجام گیرد باید در نظر داشته باشید که در مواقع زیر حتما اقدام به کف سابی موزاییک کنید :

کفسابی کردن موزاییک

زمانی که موزاییک های شما در اثر رفت و آمد ها متداول باعث شده است که تیره و تار گردد.

در مواقعی که لاستیک های اتومبیل باعث شده است که لکه های سیاهی بر روی موزاییک های حیاط ایجاد شود و یا روغن ریزی که موجب شده است که لکه بر روی موزاییک ایجاد گردد.

زمانی که موزاییک های سطح حیاط شما ترک هایی را دارد و در برخی مواقع با نظر کارشناس کف سابی ممکن است این ترکه از بین برود.

اگر می خواهید این سطح موزاییک های شما عمر طولانی و به همراه تمیزی را داشته باشد حتما جهت دریافت مشاوره با همکاران ما در مجموعه تماس حاصل فرمایید. از دیگر خدمات ما در مجموعه برادران اجاقی می توان به کفسابی لاشه سنگ نیز اشاره کرد که این خدمات توسط دستگاه های پرقدرت و پیشرفته انجام می گیرد و خدمات نماشویی با راپل ، پیچ و رولپلاک کردن نما ، انجام کلیه خدمات کار در ارتفاع نیز توسط همکاران ما در مجموعه انجام می گیرد و باید گفت که این خدمات به صورت کاملا تخصصی صورت می پذیرد.

ساب زنی موزاییک
ساب زنی کردن موزاییک

3 replies on “کف سابی موزاییک”

 • سپهری
  جولای 24, 2023 at 7:05 ب.ظ

  سلام خسته نباشید
  کفسابی پارکینگ ما خیلی عالی شد ممنونم.
  سپهری هستم از تهران

 • سلیمی
  آگوست 2, 2023 at 5:12 ب.ظ

  سلام وقتتون بخیر
  اقای اجاقی سلیمی هستم از تهران
  کارتون خیلی خوب بود واحد ما واقعا تغییر کرد ممنونم.

 • حسین سماواتی
  آگوست 2, 2023 at 5:24 ب.ظ

  سلام وقت بخیر سماواتی هستم از تهران
  تشکر بابت کار بدون ایرادتون.

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با استادکار کفسابی