سابزن

سابزن

به فردی که خدمات کف سابی و سنگ سابی را انجام می دهد به آن فرد سابزن گفته می شود و اصولا سطح سنگ را ساب زنی می کند و باید در نظر گرفت که این خدمات با استفاده از دستگاه های مخصوص کف سابی انجام می گیرد و نمی توان این موضوع بدون داشتن ابزار و دستگاه کف سابی انجام داد و اصولا نمی توان به فردی که از این دستگاه ها استفاده نمی کند گفت این فرد سابزن است.

سابزن برای انجام خدمات سعی می کند که سطح را براساس نیاز کارفرما کار را انجام دهد و در چنین مواقعی که خدمات توسط گروه متخصصین ما انجام می گیرد وبه بهترین شکل ممکن انجام می گیرد. البته که باید این موضوع را هم عنوان کنیم که خدمات توسط دستگاه های بزرگ و کوچک ایرانی و خارجی (ایتالیایی ، آلمانی ، آمریکایی) خدمات انجام می گیرد و با توجه به این که دستگاه های بزرگ تک فاز و سه فاز وجود دارد که براساس برق واحد ساختمان شما خدمات به صورت کامل انجام می گیرد. ساب سنگ گرانیت از خدماتی که در مجموعه برادران اجاقی انجام می گیرد.

اصولا سطح هایی که نیاز به کف سابی دارند را می توان به مواردی اشاره کرد که اگر :

سطح دارای عیب و ایرادهایی ظاهری باشد که نیاز به ترمیم و بازسازی باشد باید انجام خدمات به بهترین شکل ممکن انجام می گیرد تا سطح از عیب و ایرادهای ظاهری برطرف گردد.

پستی و بلندی های سنگ طوری باشد که باعث گردد در سنگ حالت ناخنک داشته باشد باید اعلام کرد که در چنین مواقعی نیاز است تا خدمات توسط گروه ساب زنی انجام گیرد تا محیط به صورت کامل ساب زده شود و این عیب و ایراد برطرف گردد و این فرآیند باعث می گردد تا سطح به صورت یکدست و یکنواخت تبدیل گردد.

با توجه به اینکه خدمات ساب زنی اصولا برای از بین بردن سطح هایی است که بر روی آن جرم و کثیفی های ملات ساختمانی ، رنگ ، چسب و … وجود دارد باید در نظر داشت که این خدمات برای از بین بردن جرم های روی سطح استفاده می شود.

ساب زنی و خدمات کف سابی باعث می گردد تا سطح بدور از کثیفی و پستی و بلندی شود و همچنین اگر جرم و لکه داشته باشد از بین برود و این لکه ها ممکن است در اثر جوهرنمک ، سرکه ، آبلیمو و … ایجاد شود که پس از ساب زنی این موارد برطرف می گردد. انجام خدمات کفسابی در ورامین ، کفسابی در پاکدشت ، کفسابی در قرچک و … که از حومه های تهران محسوب می شوند خدمات کفسابی و برطرف کردن لکه ها و کثیفی ها انجام می گیرد.

برخی از خدمات ما به صورت کف سابی دستی انجام می گیرد که همکارانمان کار سابزنی را با دستگاه های قابل حمل انجام می دهند و باید گفت که این خدمات برای از بین بردن لکه ها و کثیفی ها و همچنین زرق و برق دادن به سطح های شما می باشد و باید در نظر داشت که این خدمات با توجه به درخواست شما انجام می گیرد و بستگی دارد که چه درخواستی من باب ایجاد سطحی شفاف و براق نیاز دارید و البته که این خدمات برای از بین بردن جرم های سطح و همچنین برای از بین بردن انواع کثیفی ها و … استفاده می شود و اصولا فرد ساب زن این خدمات را برای در نظر داشتن خدماتی متناسب در نظر می گیرد.

فرد ساب زن با توجه به نوع فرآیند و کاری که انجام می دهد باید اعلام کرد که یکسری وظایفی هم دارد که باید بر عهده بگیرد تا سطح را بدون عیب و ایراد تحویل دهد و با توجه به اینکه این خدمات می توان برخی مواقع چندین ساعت زمان بر باشد و در برخی مواقع با توجه به این که سطح ها به چندین روز هم می رسد که باید ابتدا وقت شناس باشد و با توجه به وقتی که سپری می کند تا سطح را به شفاف ترین و براق ترین حالت برساند.

زمانی که سطح را ساب زنی می کند باید توجه داشته باشد که نوع سطح را بشناسد تا با دستگاه های مخصوص این خدمات را انجام دهد تا سطح دچار عیب و ایراد و آسیب نگردد و هیچ گونه عیب و ایرادی پس از ساب زدن مشاهده نگردد.

وقتی که سطح را ساب زنی انجام می دهد در هنگام کار ممکن است که پساب هایی موجود باشد و باید این پساب ها را باید از محیط خارج کند و سطح را بدون هیچ گونه کثیفی و چرکی تحویل دهد. البته که اصول اصلی ساب زنی و کفسابی این خدمات می باشد و باید حتما سطح را بدون عیب و ایراد و پساب های مانده تحویل دهد.

اینکه سطح زمانی که کفسابی می گردد تمیز و بدور از هر گونه لکه ای می گردد و باید توجه داشت که نگه داری سطح ساب زنی شده بسیار آسان است و باید به صورت دوره ای خدمات نظافت منزل انجام گیرد که این امر کمک می کند تا سطح کفسابی شده تا مدت ها به صورت تمیز و براق دیده شود که این امر کمک می کند تا مدت ها نیاز به انجام خدمات کفسابی و ساب زنی نداشته باشید.

باید توجه داشته باشید که اگر کار خود را به گروه بی تجربه و ارزان قیمت بسپارید ممکن است که به سطح شما آسیب برسانند و این امر باعث می شود که چه بسا سطح شما تمیز نگردد بلکه متحمل هزینه های ترمیم و تعمیر بالای ساختمان خود شوید که کمکی برای بهبود سطح شما نمی کند و حتما از افرادی که تماس می گیرید هزینه ی انجام خدمات ، چگونگی انجام خدمات ، نحوه شستشوی سطح ، از چه دستگاه هایی برای شستشوی سطح استفاده می کند سوال بپرسید و اصولا گروه با تجربه و کهنه کار برای انجام این خدمات به سوالات و ابهامات شما به طور کامل پاسخ خواهند داد و هیچ گونه علامت سوالی در ذهن شما جهت انجام کار باقی نخواهد ماند و این امر کمک می کند تا شما گروه ساب زن با تجربه را پیدا کنید. کفسابی در بلوار فردوس تهران از دیگر مناطق تهران است که خدمات ساب زدن انجام می گیرد.

ما در مجموعه برادران اجاقی جهت انجام کلیه خدمات ساب زنی و کف سابی به صورت اصولی و کاملا درست آمادگی انجام خدمات بر روی انواع سطح ها را داریم و کافیست با شماره های موجود در سایت ما با ما در ارتباط باشید تا همکارانمان به صورت رایگان به شما مشاوره دهند. همکاران ما در شرکت آچار هم خدمات انجام می دهند و در صورتی که نیاز است تا کفساب در شرکت آچار خدمات شما را انجام دهند کافیست با ما در ارتباط باشید.

2 replies on “سابزن”

 • رحیمی
  جولای 11, 2023 at 12:54 ب.ظ

  سلام اقای اجاقی روز شما بخیر
  خیلی ممنونم بابت سابزنی سنگهای منزل ما.
  رحیمی

  • جولای 15, 2023 at 11:01 ق.ظ

   سلام خانم رحیمی
   خداروشکر که راضی هستید
   امیدواریم در آینده بتونیم در خدمتتون باشیم برای خدمات دیگر

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با استادکار کفسابی