سنگ ساب

سنگ ساب

سنگ ساب به فردی که ساب زنی سطح سنگ را انجام می دهد گفته می شود البته که می توان به سنگ ساب ، ساب زن ، فردی ساب زنی و … نیز استفاده کرد و فرد سنگ ساب باید در زمینه ساب زدن انواع سنگ ها تخصص داشته باشد تا بتواند سطح را بدون عیب و ایراد و با توجه به خواسته فرد سنگ ساب تحویل دهد.

انجام سنگ سابی بر روی سطح سنگ هایی از قبیل : سنگ تراورتن ، سنگ گرانیت ، سنگ کوارتز ، سنگ اسلب ، سنگ بوک مچ ، سنگ فور مچ ، سنگ چینی ، سنگ گوهره ، سنگ دهبید و … انجام می گیرد و باید این خدمات با توجه به نوع سنگ ها صورت پذیرد و نمی توان از یک روش و اصول خاص پیروی کرد چرا که هر نوع از سنگ ها یک روش برای انجام خدمات ساب زنی و کف سابی سطح سنگ دارد. یکی از وظایف های ساب زن تمیز کردن سنگ های کهنه می باشد که این خدمات موجب می گردد سطح سنگ ها بسیار شفاف و براق گردند.

خدمات سنگ ساب

از خدمات سنگ ساب می توان به زیبا کردن سطوح سنگ اشاره کرد که موجب می گردد تا سطح سنگ شفاف و براق گردد.

از دیگر خدمات سنگ ساب می توان به از بین بردن لکه ها ، جرم ، چسب ها ، رنگ ها ، ملات ساختمانی و … اشاره کرد که فرد کف ساب با استفاده از دستگاه های مخصوص این خدمات را انجام می دهد و سطح سنگ را به حالت کاملا درخشان تبدیل می کند. البته اگر سطح سنگ ها شوره زده باشد از بین بردن شوره سنگ نیز از خدمات سنگ ساب می باشد.

از دیگر خدمات سنگ ساب می توان به مواردی از قبیل شکستگی ها ، آسیب های ریزی که بر روی سطح سنگ وجود دارد اشاره کرد که به موجب آن خدما سنگ سابی آن را از بین می برد.

وقتی که سنگ پستی و بلندی داشته باشد می توان گفت که خدمات سنگ ساب است که موجب می گردد تا سطح پستی و بلندی های آن از بین برود.

خدمات سنگ ساب می تواند مواردی دیگری هم باشد که سطح را به حالت تمیز و براق و شفاف تبدیل کند و اگر این اتفاق بیافتد می توان تصمیم گرفت که خدمات سنگ ساب به درستی انجام گرفته است.

وظایف سنگ ساب

از وظایف سنگ ساب می توان گفت که باید فردی متعهد باشد و وظیفه شناس باشد و سطح را با توجه به درخواست های متقاضی و کارفرما انجام دهد تا سطح بسیار تمیز و براق تبدیل گردد.

وقتی که سطح تمیز گردد و بدون عیب و ایراد تحویل گردد و همچنین پس از انجام خدمات سنگ سابی سطح را بدور از پساب مانده تحویل دهد باید گفت که این خدمات به صورت کاملا درست و حرفه ای انجام گرفته است. و فرد سنگ ساب وظایف خود را درست انجام داده است.

سنگ سابی

فرآیند سنگ سابی بر سطح سنگ ها گفته می شود و باید در نظر داشت که این خدمات با استفاده از دستگاه های بزرگ کف سابی و یا کوچک ساب زن دستی انجام می شود و هر گونه محیطی که سطح سنگ باشد درست انجام می شود و باید در نظر داشت که این خدمات باید توسط گروه سنگ سابی با تجربه انجام گیرد.

اگر فرد سنگ ساب خدمات ساب زدن سنگ ها را و نحوه رعایت اصول و قواعد برای هر نوع سنگ را رعایت نکند موجب می شود که پس از انجام خدمات سنگ سابی سطح آسیب ببیند و به موجب آن باید خسارت بر روی کارفرما باشد و کارفرما خسارت محتمل گردد و از این سمت با توجه به این که ممکن است از نوع سنگ های آسیب دیده پیدا نشود ممکن است که کلا سنگ ها آسیب ببیند.

ما در مجموعه برادران اجاقی جهت انجام خدمات سنگ سابی بر روی سنگ های شما آماده هستیم جهت دریافت مشاوره رایگان و هرگونه اطلاعات در مورد چگونگی انجام و استعلام قیمت می توانید با شماره های ما در مجموعه تماس حاصل فرمایید.

خدمات دیگر از قبیل سرامیک شویی ، موزاییک شویی ، سنگشویی ، بتن شویی و … نیز در مجموعه برادران اجاقی انجام می گیرد و کافیست با همکاران ما در مجموعه جهت مشاوره رایگان در ارتباط باشید.

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس با استادکار کفسابی