کفسابی در شهریار ، کرج ، هشتگرد

کفسابی در شهریار ، کرج ، هشتگرد

ما در مجموعه کفسابی و سنگسابی برادران اجاقی به شستشوی انواع سنگ ها از قبیل : تراورتن ، گرانیت ، دهبید ، سنگ چینی ، انواع سنگ های اسلب و … می پردازیم و کار ساب زنی سنگ ها را به بهترین نحو ممکن انجام می دهیم و تمامی کارهای کفسابی و سنگسابی ما در مجموعه به صورت تضمینی جهت براقیت و شفافیت و از بین بردن لکه ها صورت می گیرد. خدمات کفسابی در شهریار ، کرج ، هشتگرد و تمامی شهرهای دیگر استان البرز می باشد. ساب گرانیت با دستگاه های پیشرفته انجام می شود.

خدماتی که می توان گفت برای ساب زدن سنگ ها و کفسابی انجام می شود توسط دستگاه های بزرگ کفسابی سه فاز و تک فاز ایتالیایی ، ایرانی و آلمانی صورت می گیرد و همکارانمان با توجه به نوع سنگ های شما از لقمه ساب ها مخصوص به سنگ شما را استفاده می کنند تا بتوانند از آن برای ساب زدن کمک بگیرند. کفسابی سرامیک با دستگاه صورت می پذیرد.

سنگسابی در شهریار ، کرج ، هشتگرد

همکاران ما برای شستشوی سنگ های شما آماده می باشند که بتوانند خدمات ارائه دهند و در مواقعی که می توان گفت که سنگ های شما نیاز به سنگسابی دارد موارد زیر را شامل می شود :

1- اگر درخشندگی سنگ ها بعد از مدت ها استفاده ازبین رفته است سنگ های شما نیاز به سنگسابی دارد.

2- در مواقعی که سنگ های شما تیره و تار و کدر گشته و لکه هایی را در اثر بی توجهی به سنگ بر روی سنگ ایجاد شده است با استفاده از سنگسابی می توان این موارد را برطرف کرد.

3- اگر سنگ های شما هنگام نصب مقداری بالا و پایین نصب شده است و سنگ های شما تراز نمی باشد می توان از خدمات سنگسابی استفاده کرد و خدمات ساب زنی را انجام داد تا همسطح و هم تراز شود.

4- برای استفاده از خدمات اپوکسی و از بین بردن بند سنگ ها باید از خدمات سنگسابی استفاده کرد.

5- اگر در ساختمان شما بازسازی انجام شده است و بر روی سنگ های شما مصالح ساختمانی از قبیل ملات ریخته شده است و نمی توان آنها را از روی سنگ جدا و تمیز کرد می توان با یک سنگسابی اصولی این موارد را بطرف کرد.

ساب زنی دستی در شهریار ، کرج ، هشتگرد

خدمات ساب زنی دستی برای مواقعی است که نتوان از دستگاه های بزرگ کفسابی برای انجام ساب زن استفاده کرد که اصولا برای سنگ میز عسلی ها ، سنگ میزغذاخوری ، سنگ کابینت ها و جزیره ، سنگ شومینه ها از این ساب زن دستی استفاده می شود و همکاران ما این ساب زدن را به استفاده از دستگاه های مخصوص قابل حمل استفاده می کنند که می توان گفت بهترین روش برای ساب زدن سنگ های نامبرده می باشد. البته از خدمات ساب زنی ما می توان به ساب فرچه نیز اشاره کرد.

ساب زنی پله ها و راه پله ها در شهریار ، کرج ، هشتگرد

برای ساب زدن پله ها و راه پله ها نمی توان از دستگاه های ساب زنی بزرگ استفاده کرد و باید از ساب زنی دستی کمک گرفت که ساب زدن توسط استاد کار کفسابی صورت می گیرد و باید فرد بسیار مهارت و تجربه داشته باشد که نوع سنگ پله ها و راه پله ها برای استفاده از لقمه ساب های مخصوص برای آن سنگ و این که در حین کار فشار وارد بر روی سنگ در همه نقاط سنگ ها باید یکسان باشد که بتوان آن را ساب زد چرا که در اثر بی توجهی به فشار سنگ از بین می رود.

نماشویی در شهریار ، کرج ، هشتگرد

خدمات نماشویی برای انواع نما ها از قبیل : نمای آجری ، نمای سنگی ، نمای سیمانی ، نمای چوبی ، نمای شیشه ای ، نمای کامپوزیت و … انجام می پذیرد همکاران ما کار شستشوی نما را با استفاده از دستگاه های سند بلاست و واتر جت انجام می دهند و شستشو توسط راپل کار صورت می گیرد. شست و شوی نمای شیشه ای با راپل صورت می پذیرد.

یکی از پرطرفدارترین خدماتی که در حوزه نماشویی اتفاق می افتد شتشوی نمای سنگ می باشد که به آن نماشویی نمای سنگ نیز گفته می شود این خدمات به دلیل استفاده حوزه ساخت و ساز از نمای سنگی از این خدمات استفاده می گردد.

خدمات شستشوی نما برای شهرهای کرج ، شهریار ، هشتگر و … می باشد و تمامی استان کرج را برای امر شستشو انجام می دهیم و همین امر سبب شده است که بتوان از با جلب رضایت متقاضیان برای سالیان سال کار شستشوی نما را انجام دهیم.

هدف ما از انجام خدمات جلب رضایت مشتریان می باشد و همه کارها با بهترین توان و بهترین افراد انجام می گیرد.

2 replies on “کفسابی در شهریار ، کرج ، هشتگرد”

 • شکوری
  جولای 25, 2023 at 6:38 ب.ظ

  سلام وقت بخیر
  میشه لطفا در مورد اسید شویی توضیح بدین؟
  ممنونم.

 • جمالی
  جولای 25, 2023 at 7:37 ب.ظ

  سلام خسته نباشید
  ممنون از مشاوره خوبی که قبل از شروع کار میدید مرسی.

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس با استادکار کفسابی