کفسابی در قم ، کاشان ، اصفهان

مجموعه برادران اجاقی در نظر دارد برای هم میهنان عزیزمان در شهر های قم ، کاشان ، اصفهان خدمات کفسابی انجام دهد و این خدمات کفسابی برای سنگ ها ، سرامیک ها ، کفپوش هایی از قبیل پارکت ، لمینت و … ، موزاییک ها ، سنگ کانتر ، سنگ میز عسلی ها و … می باشد و این خدمات توسط مجموعه مجرب و کارکشته انجام می شود و همکاران ما با استفاده از دستگاه های کفسابی با برند های ایتالیایی ، آلمانی و ایرانی خدمات را انجام می دهند و همچنین کار با دستگاه های سه فاز و تک فاز صورت می گیرد.

در ساختمان هایی که آسانسور دارد اصولا می توان گفت که می توان از دستگاه سه فاز استفاده کرد چرا که برق آنجا ظرفیت بالایی دارد می توان با دستگاه های سه فاز و قدرتمند کار را به بهترین نحو ممکن کفسابی انجام داد.

سنگسابی در قم ، کاشان ، اصفهان

خدمات سنگسابی برای سنگ های ، گرانیت ، مرمریت ، دهبید ، سنگ چینی انجام می شود و زمانی که سنگ های شما سنگسابی صورت می گیرد سبب که عیب و ایراد های سنگ گرفته شود. این عیب و ایراد ها می تواند از موارد زیر باشد :

1- پستی و بلندی هایی که هنگام نصب سنگ بر روی سنگ وجود دارد زمانی که سنگسابی سنگ صورت بگیرد سبب می شود که سنگ دیگر هیچ گونه عیب و ایرادی نداشته باشد. و پستی و بلندی ها از بین برود.

2- اگر سنگ ها پس از مدت ها از استفاده آنها می گذرد و باعث شده است سنگ دارای رسوب و جرم گرفتگی پیدا کند که با شستشوی سنگ نتوان این عیب و ایراد را برطرف کرد می توان با استفاده از سنگسابی این رسوب ها و جرم گرفتگی هایی مثل چسب و رنگ را از بین برد.

3- در صورتی که در ساختمان شما تعمیرات ساختمان انجام می گیرد و ملات ساختمانی از قبیل گچ و سیمان و … بر روی سنگ های شما می ریزد و سبب می شود که نتوان به راحتی پاک کرد و سنگ های شما جلوه ی بدی پیدا می کند می توان با یک سنگسابی اصولی این عیب و ایراد ها را از بین برد.

ساب زدن موزاییک در قم ، کاشان ، اصفهان

برای انجام خدمات ساب زدن موزاییک می توان گفت که باید بسیار حساس انجام شود چرا که دو نوع موزاییک داریم و در صورت بی تجربگی سبب می شود که موزاییک ها از بین برود.

موزاییک های شیاردار و موزاییک های ساده و بدون شیار

خدمات بر روی موزاییک های شیار دار با استفاده از فرچه سابی صورت می گیرد و باعث می شود که لکه هایی از قبیل سیاهی ، لکه های روغن ، لکه های چسب و … از بین برود و موزاییک به صورت کاملا شفاف و تمیز تبدیل شود.

در موزاییک های ساده و بدون شیار می توان از خدمات کفسابی انجام داد که می توان گفت با یک کفسابی اصولی و مهندسی شده می توان عیب و ایرادهایی از قبیل شکستگی و پستی و بلندی هایی که وجود دارد را از بین برد.

ساب زن دستی در قم ، کاشان ، اصفهان

برای انجام خدمات ساب زنی دستی برای سنگ های میز عسلی ، سنگ کانتر ، سنگ شومینه ، سنگ میز غذاخوری از خدمات ساب زدن به کمک دستگاه ساب زن دستی استفاده می کنیم که این خدمات توسط مجموعه صورت می گیرد.

برای انجام خدمات ساب زدن دستی می توان گفت که این کار توسط دستگاه های ساب زن دستی که قابل حمل می باشند صورت می گیرد و همین امر موجب می شود که با سنگ هایی که نمی توان با دستگاه های بزرگ سنگسابی و کفسابی کرد را با استفاده از این دستگاه های قابل حمل انجام داد.

نماشویی در قم ، کاشان ، اصفهان

خدمات نماشویی برای نمای سنگی ، نمای کامپوزیت ، نمای شیشه ای ، نمای آجری ، نمای سیمانی ، نمای چوبی و … در شهر های قم ، کاشان ، اصفهان و … صورت می گیرد و همین امر موجب می شود که همکاران ما کار نماشویی در شهر های قم و کاشان و اصفهان را هم انجام دهند.

خدمات نماشویی ما با استفاده از نماشویی به روش راپل صورت می گیرد و همکاران ما کار شستشوی نما را با استفاده از راپل انجام می دهند. در این مواقع همکاران ما با استفاده از طناب های مخصوص از ساختمان ها آویزان می شوند و شروع به شستشوی نمای ساختمان می کنند. و این کار از بالای ساختمان شروع و به سمت پایین ساختمان ادامه پیدا می کند.

در صورتی که مالک ساختمان و متقاضی درخواست نانوی نمای ساختمان را درخواست کند این امر توسط همکاران ما انجام می شود و همکارانمان پس از شستشوی نمای ساختمان کار نانو نمای ساختمان را هم انجام می دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست
Call Now Buttonتماس با استادکار کفسابی