کفسابی در قم ، کاشان ، اصفهان

کفسابی در قم ، کاشان ، اصفهان

مجموعه برادران اجاقی در نظر دارد برای هم میهنان عزیزمان در شهر های قم ، کاشان ، اصفهان خدمات کفسابی انجام دهد و این خدمات کفسابی برای سنگ ها ، سرامیک ها ، کفپوش هایی از قبیل پارکت ، لمینت و … ، موزاییک ها ، سنگ کانتر ، سنگ میز عسلی ها و … می باشد و این خدمات توسط مجموعه مجرب و کارکشته انجام می شود و همکاران ما با استفاده از دستگاه های کفسابی با برند های ایتالیایی ، آلمانی و ایرانی خدمات را انجام می دهند و همچنین کار با دستگاه های سه فاز و تک فاز صورت می گیرد.

همانطور که می دانید کفسابی کفپوش که شامل پارکت و لمینت می شود می توان با استفاده از دستگاه های مخصوص به خود این خدمات کفسابی را انجام داد و حتما باید از لقمه ساب های مخصوص به کفپوش استفاده شود و در غیر این صورت ممکن است که آسیب به کفپوش وارد کند.

خدمات کفسابی سرامیک ها هم در یکی از مقالات خود در مورد سرامیک ها توضیح دادیم که کفسابی سرامیک یا همان سرامیک شویی یکی دیگر از خدمات مجموعه می باشد که در اصطلاح به آن کفسابی سرامیک می گویند ولی در اصل فرچه سابی سرامیک صورت می پذیرد.

در ساختمان هایی که آسانسور دارد اصولا می توان گفت که می توان از دستگاه سه فاز استفاده کرد چرا که برق آنجا ظرفیت بالایی دارد می توان با دستگاه های سه فاز و قدرتمند کار را به بهترین نحو ممکن کفسابی انجام داد.

سنگسابی در قم ، کاشان ، اصفهان

خدمات سنگسابی برای سنگ های ، گرانیت ، مرمریت ، دهبید ، سنگ چینی انجام می شود و زمانی که سنگ های شما سنگسابی صورت می گیرد سبب که عیب و ایراد های سنگ گرفته شود. مثلا زمانی که سنگ سابی سنگ مرمریت انجام می گیرد در مواقعی ممکن است که سنگ دارای عیب و ایراد های زیر باشد :

1- پستی و بلندی هایی که هنگام نصب سنگ بر روی سنگ وجود دارد زمانی که سنگسابی سنگ صورت بگیرد سبب می شود که سنگ دیگر هیچ گونه عیب و ایرادی نداشته باشد. و پستی و بلندی ها از بین برود.

2- اگر سنگ ها پس از مدت ها از استفاده آنها می گذرد و باعث شده است سنگ دارای رسوب و جرم گرفتگی پیدا کند که با شستشوی سنگ نتوان این عیب و ایراد را برطرف کرد می توان با استفاده از سنگسابی این رسوب ها و جرم گرفتگی هایی مثل چسب و رنگ را از بین برد.

3- در صورتی که در ساختمان شما تعمیرات ساختمان انجام می گیرد و ملات ساختمانی از قبیل گچ و سیمان و … بر روی سنگ های شما می ریزد و سبب می شود که نتوان به راحتی پاک کرد و سنگ های شما جلوه ی بدی پیدا می کند می توان با یک سنگسابی اصولی این عیب و ایراد ها را از بین برد. البته که خدمات ساب گرانیت برای سنگ نیز انجام می گیرد.

ساب زدن موزاییک در قم ، کاشان ، اصفهان

برای انجام خدمات ساب زدن موزاییک می توان گفت که باید بسیار حساس انجام شود چرا که دو نوع موزاییک داریم و در صورت بی تجربگی سبب می شود که موزاییک ها از بین برود.

موزاییک های شیاردار و موزاییک های ساده و بدون شیار

خدمات بر روی موزاییک های شیار دار با استفاده از فرچه سابی صورت می گیرد و باعث می شود که لکه هایی از قبیل سیاهی ، لکه های روغن ، لکه های چسب و … از بین برود و موزاییک به صورت کاملا شفاف و تمیز تبدیل شود.

در موزاییک های ساده و بدون شیار می توان از خدمات کفسابی انجام داد که می توان گفت با یک کفسابی اصولی و مهندسی شده می توان عیب و ایرادهایی از قبیل شکستگی و پستی و بلندی هایی که وجود دارد را از بین برد.

ساب زن دستی در قم ، کاشان ، اصفهان

برای انجام خدمات ساب زنی دستی برای سنگ های میز عسلی ، سنگ کانتر ، سنگ شومینه ، سنگ میز غذاخوری از خدمات ساب زدن به کمک دستگاه ساب زن دستی استفاده می کنیم که این خدمات توسط مجموعه صورت می گیرد. البته که خدمات ساب فرچه نیز صورت می پذیرد که باید گفت برای مواقعی است که کارشناسان ما در مجموعه اقدام به انجام خدمات نمایند.

برای انجام خدمات ساب زدن دستی می توان گفت که این کار توسط دستگاه های ساب زن دستی که قابل حمل می باشند صورت می گیرد و همین امر موجب می شود که با سنگ هایی که نمی توان با دستگاه های بزرگ سنگسابی و کفسابی کرد را با استفاده از این دستگاه های قابل حمل انجام داد.

نماشویی در قم ، کاشان ، اصفهان

خدمات نماشویی برای نمای سنگی ، نمای کامپوزیت ، نمای شیشه ای ، نمای آجری ، نمای سیمانی ، نمای چوبی و … در شهر های قم ، کاشان ، اصفهان و … صورت می گیرد و همین امر موجب می شود که همکاران ما کار نماشویی در شهر های قم و کاشان و اصفهان را هم انجام دهند. نماشویی نمای سنگ نیز توسط همکاران ما صورت می پذیرد.

خدمات نماشویی ما با استفاده از نماشویی به روش راپل صورت می گیرد و همکاران ما کار شستشوی نما را با استفاده از راپل انجام می دهند. در این مواقع همکاران ما با استفاده از طناب های مخصوص از ساختمان ها آویزان می شوند و شروع به شستشوی نمای ساختمان می کنند. و این کار از بالای ساختمان شروع و به سمت پایین ساختمان ادامه پیدا می کند.

در صورتی که مالک ساختمان و متقاضی درخواست نانوی نمای ساختمان را درخواست کند این امر توسط همکاران ما انجام می شود و همکارانمان پس از شستشوی نمای ساختمان کار نانو نمای ساختمان را هم انجام می دهند.

اگر نیاز به خدمات پیج و رولپلاک کردن نمای ساختمانی دارید همکاران ما در مجموعه برادران اجاقی برای انجام خدمات پیچ و رولپلاک کردن نمای ساختمانی شما آماده همکاری می باشند.

5 replies on “کفسابی در قم ، کاشان ، اصفهان”

 • حسین عسگری
  نوامبر 11, 2021 at 5:55 ب.ظ

  سلام آقای اوجاقی وقتی وارد پارکینگ میشم لذت میبرم ازکاری که انجام دادید واقعا لامپ سقف روی سنگ هادیده میشه خیلی خیلی ممنونم ازشما

  • نوامبر 22, 2021 at 9:23 ق.ظ

   سلام آقای عسگری
   خداروشکر که باب میل شما شده کاری که انجام دادیم
   خیلی ممنون از شما

 • بهرام فرجی
  جولای 24, 2023 at 7:10 ب.ظ

  سلام خسته نباشید اقای اجاقی واقعا نمیدونم چه طور باید ازتون تشکر کنم کیفیت کفسابی سنگ ها خیلی بالابود دست شما درد نکنه.
  قطعا انتخاب ما باز هم شمایید.

 • داوری
  جولای 26, 2023 at 5:07 ب.ظ

  سلام اقای اجاقی خسته نباشید
  کار شما واقعا خیلی خوبه ممنونم.

 • اصلانی
  جولای 26, 2023 at 5:14 ب.ظ

  سلام اقای اجاقی عزیز خسته نیاشید
  هرچقدر من از شما تعریف کنم بازم کمه
  اخلاق خوبتون و کار باکیفتی که انجام دادین و…
  بسیار سپاس گذارم ممنونم.

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس با استادکار کفسابی